reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Niezwykły sposób na przewidywanie płci!!!

misia_q

Turbomama
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Słuchajcie kobitki :) Powiem wam ciekawostkę, którą mi opowiedziała moja pacjentka na masażu na temat przewidywania płci potomka na podstawie wieku rodziców w momencie poczęcia...

Metoda polega na założeniu, że ciało człowieka, jego tkanki odnawają się w cyklu siedmioletnim. To znaczy, że osoba w wieku 20 lat ma krew "sześcioletnią" (7+7+6=20), albo osoba 28 letnia ma krew w wieku 7 lat (7+7+7+7=28) i analogicznie :)

Robimy analizę wieku krwi rodziców np na moim przykładzie:
mamusia: 22 lata - wiek krwi 1 rok
tatuś: 26 lat - wiek krwi 5 lat
1 rok mamusi < 5 lat tatusia (=>będzie synek)

Nie mam pojęcia skąd sie to wzięło, pierwsze co pomyslałam to że jest to jakaś wielka bzdura :p ale z ciekawości sprawdziłam na wszystkich czlonkach rodziny i się sprawdziło!
Sprawdźcie może dla siebie dziewczyny bo jestem ciekawa jak u was wyjdzie :) i jak wam się płeć dziecinki kreuje :)

Buziaki!

reklama
Rozwiązania
0
Oj! To przez następne 4 lata u nas może być tylko synek. A miał być synek teraz a za 3 lata dziewczynka. Trudno. Dziewczynka będzie za 5 lat.

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
czyli, ze nam Dziewczynka? ;D hi, hi - no ciekawa jestem bardzo :) ojojoj ze mną i moja siostrą też tak wypadło :) hi, hi no to fajowo :) Ale i tak najwazniejsze ,zeby Didzia była zdrowiutka jak Rybka :) Teraz to już naprawdę ide spać :) słodkich snów :)

pytia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U nas by wychodziła dziewczynka, ale by było fajnie!

misia_q

Turbomama
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Pytałam się jak wyznaczyć płeć gdy oboje rodziców są w tym samym wieku (lub ich krew jest w tym samym wieku), to ona powiedziała że wtedy się liczy na miesiące, no chyba że są z tego samego dnia, to wtedy już nie wiadomo :)

Rybka

Super mama super synka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Sprawdziłam i u mojej rodzinki zupełnie się nie zgadza ;D ;D ;D no ale może coś i w tym jest hehe.

reklama
P

Pauletta

Gość
u mnie wyszla coreczka:)strasznie fajnie:)ale zobaczymy jak to bedzie za pare miesiecy,swoja droga to ciekawe czy sie sprawdzi?

pozdrawiam cieplutko:)

Do góry