reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach,te wstrętne choróbska ...

Luleczko ciężko tak komuś doradzać. Może powiem tak: my Maćka zaszczepiliśmy i się z tego bardzo cieszę. Obyło się bez komplikacji, po drugiej dawce mały miał gorączkę i bolała go nóżka, ale wtedy dostał jeszcze chyba hib więc do końca nie wiadomo od czego.

Fajnie że ta szczepionka ma być obowiązkowa, ale nigdzie wcześniej o tym nie słyszałam:dry: :-)
 
reklama
Luleczko, no ja nie wiem, chyba wszystko zależy od pediatry. Chcielismy szczepić Kamilę, ale pediatra stwierdził, że nie ma potrzeby przeciwko pneumokokom skoro szczepimy przeciwko HIB:confused:
 
Luleczko, no ja nie wiem, chyba wszystko zależy od pediatry. Chcielismy szczepić Kamilę, ale pediatra stwierdził, że nie ma potrzeby przeciwko pneumokokom skoro szczepimy przeciwko HIB:confused:

nam pediatra powiedziała to samo. Ale to sprawa indywidualna, sami musicie podjąść decyzję.
 
a my zaszczepilismy córke na pneumokoki -prevenerem i w sumie bez zadnych objawów . nam z kolei pediatra bardzo polecał . :eek: ale jak czytam to co lekarz to inna opinia :eek:
pozdrawiamy
 
Dziewczyny , słyszałyście, że szczepionka skojarzona odra-świnka-różyczka może powodować autyzm :confused:

SZCZEPIENIA A AUTYZM

Właśnie dowiedziałam sie od znajomej o dziecku, które po szczepieniu zapadło na tą straszną chorobę :-(
Wiecie, ja "sobie" podaruję drugą dawkę...Nie będę dziecku świństwa wstrzykiwać :no:
Przechodziłam świnke i różyczkę i myślę, że jak te choroby są dobrze prowadzone, to obędzie się bez komplikacji...
 
o boszzzzzzzzzeeeeeeeee:szok:nasza pediatra mowila ze sa to bezpieczne szczepionki.Pytalam o autyzm i powiklania przy szczepieniu ale zbyla i uspokoila nas:tak:

Kinus a kiedy podaje sie ta 2 dawke:confused:
 
My mamy wpisane ze mamy sie zglosic na szczepienie w 5 roku wiec moze to ta szczepionka co:confused:Zastanowimy sie do tego czasu co robic i zasiegniemy opini innych lekarzy:tak:
 
reklama
Dziewczyny , słyszałyście, że szczepionka skojarzona odra-świnka-różyczka może powodować autyzm :confused:

SZCZEPIENIA A AUTYZM

Właśnie dowiedziałam sie od znajomej o dziecku, które po szczepieniu zapadło na tą straszną chorobę :-(
Wiecie, ja "sobie" podaruję drugą dawkę...Nie będę dziecku świństwa wstrzykiwać :no:
Przechodziłam świnke i różyczkę i myślę, że jak te choroby są dobrze prowadzone, to obędzie się bez komplikacji...

O matko:szok:
No to ja pewnie też sobie odpuszczę... nie wiedziałam o tym:no:. Gdybym wiedziała, to pewnie i na pierwszą dawkę bym sie nie zdecydowała:no:
Co za świństwo...

Ja na różyczkę chorowałam, kiedy miałam 8 mies. a na świnkę 3 mies. przed ślubem:-) i przechodzilam ją wyjątkowo łagodnie jak na "zaawansowany" wiek 26 lat:-D

Kamuliny chyba więcej nie zaszczepimy...pogadam jeszcze z Kamulinkowym tatą:tak:
 
reklama
Do góry