reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć przeciwna

łłłłooo matko
Borys - spojrzenie tak ale dla mnie "za duży"

A mnie sie kolana uginają na widok Edwarda Nortona i w ogóle wszystko mi sie ugina i grzeje i w ogóle, już jestem cała zlana potem i mokrutka :zawstydzona/y:
edward-norton-20040406-225.jpgHOT-edward-norton-1728996-373-474.jpg

Silva ja mam pozwolenie mojego M. na Edwarda właśnie....... oj tylko kiwnąłby palcem i juz jestem u niego:zawstydzona/y:
 
reklama
kati83 fajny ten Edward :-)
kurcze wy macie pozwolenia od swoich meżulów na Johnnego i Edwarda a ja na nikogo :-( muszę pogadać z moim G. może na Borysa dostane pozwolenie ;-)
 
hahaha wariatki ! :-D:-D



johnemmu to i moj michał by wskoczył do łózka haha :rofl2:


a u mnie ideał :

metal, blondyn z długimi włosami i bródką ah.... :rofl2::rofl2::rofl2: Zo oddawaj kudłatego :-D:-D:-D:-D
,

a kto pamieta takie ciacho? jak bylam w gimnazjum to normalnie zakochalam sie !

z11646999O.jpg



 
ironia az glupio pisac ale mialam podobnego ucznia maturzyste:zawstydzona/y: raz pojechalam do niego prosto z egzaminu w bluzce z dekoldem, lekcji nie moglam prowadzic, ale siara:zawstydzona/y:
mama m no musze porozmawiac coby uzyskac odpowiednie pozowlenie:-D
 
reklama
po pierwsze, proszę odpitolić sobie Johnnego- MÓJ CI ON!!
po drugie, Borysa sobie bierzcie, mnie tam nie grzeje, choć... wszyscy mi mówią, że mój syn do Borysa poobny:-D Ja też widzę pewne podobieństwo ale... charakterologiczne:szok::-DMówie Wam, amant mi tu rośnie i te rozbrajające uśmieszki... już babki na niego lecą- bez względu na wiek:tak::-D
A po trzecie- mój typ polski, to- i nie tylko o wizual t chodzi- MACIEJ STUHR, ach,ach! Ale tu już pozwolenia od męża nie dostałam:no: Zbyt duże prawdopodobieństwo spotkania:-D
A co do ust Angeliny... ja mam pełne usta i nigdy mi się nie podobały, ale facetów to strasznie kręci, fakt więc z czasem polubiłam akurat tącechę swojego wyglądu;-)
Kati oglądnąć się za niezłą laską a flirtować to jednak jest różnica, choć powiem Wam, że ani ja za fecetami się nie oglądam a nie zauważyłam też aby Michał za kobietami zerkał.
 
Do góry