reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć przeciwna

o cholerka to ja vhyba jakaś nienormalna jestem :eek::zawstydzona/y:
dodam, z żonatymi nieeeeee
a ja tego nie uważam za coś złego, pogadam sobie miło z facetem i tyle, M. też by mógł, ja czasem jak gdzieś idziemy i np idzie drogą jakaś ładna dziewczyna to mu mówie widziałeś jaka ładna? a on gdzie?
a ja no chory jesteś czy co - tam szła naprawde ładna kobieta... itp
uważam że chpry by chyba był jakby nie docenił jej urody, nie to że ma sie zaraz na kogoś rzucać, ale jak idzie drogą naprawdę przystojny facet to sie za nim obejżę... i nie uważam to za coś złego
Aestima, Silva JOHNY o taaaaaakkkkkkk mnie też już ciepło...... :zawstydzona/y:
 
reklama
Aestima - weź, bo na serio eksploduję:))) on jest boski! A mój M. też Angelinę by wybrał. A ja zupełnie nie wiem WHY? Tym bardziej, że ona już wygląda jak zoperowany szczur. Ale facetów nadal te usta pociągają... I jeszcze Zeta-Johnes go kręci - ale to już mogę zrozumieć:)

Mama M.
- Borys jest very sexy, to też taki niegrzeczy chłopczyk, a ja lubię takich, no i blondyn:) A w dodatku mój M. jest do niego podobny trochę. Tak mówią nasi zajomi i moja mama tak twierdzi - że ma taki podobny zawadiacki uśmieszek.
 
mamo M tak!!! Borys ma to coś, spojrzenie, taką zadziorność, jakby wszystko miał w d...;-) miałam kiedyś podobnego do Borysa nauczyciela języka ang - wszsytkie uczennice śliniły się na jego widok:-D
kati a Twój M. nie robi tego czasem specjalnie...?;-) że niby nie patrzy, nie widzi, a wszystko widzi zwł ładne babeczki?:-D

edit:
Aestima - weź, bo na serio eksploduję:))) on jest boski! A mój M. też Angelinę by wybrał. A ja zupełnie nie wiem WHY? Tym bardziej, że ona już wygląda jak zoperowany szczur. Ale facetów nadal te usta pociągają... I jeszcze Zeta-Johnes go kręci - ale to już mogę zrozumieć:)

Mama M.
- Borys jest very sexy, to też taki niegrzeczy chłopczyk, a ja lubię takich, no i blondyn:) A w dodatku mój M. jest do niego podobny trochę. Tak mówią nasi zajomi i moja mama tak twierdzi - że ma taki podobny zawadiacki uśmieszek.

Silva buuuum hihi dziewuchy kocham Was, ale mi humor poprawiacie:-D mojego też kręci Angelina, Zeta i ... taka też 'ciemna'.... (ma 3 ulubione)
 
Ostatnia edycja:
A z mniej przystojnych, ale urokliwych i takich tajemniczych, z tym specyficznym uśmieszkiem właśnie, to podoba mi się Ryan Gosling.

Dziewczyny, ale mnie ten temat obudził - normalnie chyba mam stan podgorączowy;)
 
martadelka, Silva widze że się rozumiemy w kwestii Borysa :-) ciasteczko
no i właśnie ten kolega z pracy, z którym coś tam tego (ale w sumie nic nie było) to on był do niego podobny i wizualnie i z zachowaniem wiec wiadomo czemu troszkę mnie zauroczył - ale to już dawno i teraz nie prawda
Mój G. najlepszy i najukochańszy jest
ale popatrzeć zawsze można, bez dotykania hahahaha :-D :-D :-D :-D
 
Gosling jak dla mnie za bardzo 'grzeczny', mi za to podoba się Aschton Kutcher, jak zobaczyłam Efekt motyla (polecam, genialny film!!!) to sie w nim zakochałam:zawstydzona/y:
 
oj Borys tez mi sie podoba, taki nieulozony mi sie wydaje ech i jest jeszcze taki aktor ale nie wiem jak sie nazywa, matko az mi sie cieplo roilo jak go zobaczylam
 
ach jestescie okropne bo przez was rozgrzebalam w glowie dwie sprawy. jestem z moim k od kiedy mialam 16 lat w miedzy casie robilam prawko i ten instruktor az mi sie kolala uginaja, niezle mnie wtedy bajerowal, bylo blisko..... a druga spawa na studiach byl taki Krzysio muzyk-piosenkarz i takie podchody robil, matko ale fajny facet, wiedzial ze ja z K jestem i musialam pilnowac sama siebie...... dlatego jesli chodzi o mnie nie lubie kusic diaba
a mojego k poznalam tez w niezlych okolicznosciach po kiedy zostawila mnie moja pierwsza milosc, poszlam na sylwestra z kolega, ten zaczal podchody dobre robic, ale ja jakos nie moglam sie przemoc bo mi nie podchodzil, ale pilnowal mnie strasznie i gdzies tam widzialam w przelocie mojego K, ktory wycail moment jak kolega mnie zostawil na moment i jak poszlismy zatanczyc tak juz do tej pory

co by sie forever nie deerwowala, ze zbaczam z tematu i instruktor i krzysio szczupli, czarni choc zupelnie inni a moj K tyle ze szczuply o ciemn blondyn i kocham jego duzoe usta:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a co do konkretnego typu urody faceta-ideału to ja nie napiszę bo takowego nie mam, po prostu facet musi mieć to coś w sobie tak jak mój G. :-)
 
Do góry