reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

hej mamusie ja tez jeszcze nie wiem co bedzie ale juz 22 w nastepny czwartek sie dowiem i powiem tak tez mieszkam w uk dokladnie w Birmingham i u nas w kazdym szpitalu mowia fakt faktem niepowedza ci w 13 tyg bo niema pewnosci jeszcze tak wczesnie co bedzie a jak wiemy tu angle pozywaja do sadu o byle co wiec na tym pierwszym usg nie chca mowic bo to dla nich zaduze ryzyko, ja tez pierwszy raz slysze zeby tu w angli niechcieli mowic, na drugim usg jak rodzice chca a mam troche znajomych pracujacych w szpitalach i z tego co wiem to mowia ale w 20 tyg ciazy ,pozatym z tego co wiem to w szkocji nie mowia i maja zakaz stwierdzania jaka jest plec przez muzulmanow gdyz u nich musi byc pierwszy chlopak a jak sie dowiaduja ze dziewuszka to usuwaja dlatego tam nie mowia ,postaram sie poszukac jutro dla was artykulu i wkleje na strone ze tu w angli musza na 2 usg powiedziec jezeli rodzice maja takie zyczenie pozdrawiam was serdecznie i mykam spac muaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
ja płci jeszcze nie znam, a i przeczucia konkretnego nie mam :( w ciąży z synkiem też tak miałam, ze nie mogłam patrzeć na różowe ubranka dla dziewczynki, tylko chłopięce mi się podobały, no i sprawdziło się urodził się chłopak :-)
ciekawa jestem jak to będzie wyglądało ilościowo ile będzie lutowych chłopaków, a ile lutowych dziewczynek :blink:
 
U mnie w 14 tyg maz wypatrzyl na USG siusiaka :-D i zapytal ginki czy to na pewno siusiak :-D ona powiedziala ze raczej tak, ale poki co jest troszke za wczesniej i moze byc to przerosnieta lechtaczka :-pwiec kazala sie nie nastawiac :-) w ten piatek mam nadzieje, malenstwo nie bedzie wstydliwe i nam sie pokaze w calej okazalosci :-)
 
u mnie w 13 tygodniu lekarz "wywróżył" dziewczynkę. W ubiegłym tygodniu byłam na kontrolnej wizycie (to był 18 tydzień) i początkowo lekarz potwierdził dziewczynkę (USG dopochwowe), ale nie był do końca pewny więc przełączył na się na USG brzuszne i coś mu zaczęło nie pasować bo między nogami coś wystawało. Włączył specjalnie doplera żeby wykluczyć że to pępowina, tak więc okazało się że jednak będzie chłopczyk, chyba że za miesiąc okaże się że jednak dziewczynka :-).
Skłaniam się jednak ku chłopcu, dlatego że dokładnie wiem kiedy mogło dojść do potencjalnego zapłodnienia (przytulanko było z 13/14 dzień cyklu więc blisko owu). Poza tym od początku mam przeczucia że to chłopiec i też nie bardzo ciągnie mnie do słodkiego. Z czego akurat jestem bardzo zadowolona :-)

Zaintrygowałyście mnie tym ph moczu. Możecie coś więcej na ten temat napisać?
 
tez jestem ciakawa tego ph ;-)
akurat z tego co pamietam, to slodkie na dziewczynke :-D tak czy tak nie wierze w takie bzdety :-p
u nas doszlo do zapolodnienia w sama owulke lub kilka godz przed nia, wiec tez licze ze lekarz sie nie pomylil i bedzie boy :tak:
 
ja od samego poczatku czuje ze bedzie chlopak, nawet mezowi na samym poczatku ciazy powiedzialam ze na 98 % jestem pewna ze bedziemy miec synusia. myslalam tylko nad imieniami meskimi a jak przegladalam ciuszki dzieciece to tylko chlopiece.ostatnio jak bylam na usg to ginka stwierdzila ze prawdopodobnie nosze chlopczyka, na nastepnej wizycie potwierdzi na 100%.jesli chodzi o mocz to ja zawsze mialam ph b. kwasne a w ciazy mam 7,0.wiec moze w tym cos jest.
 
a ja nie wiem, kiedy doszło dokładnie do zapłodnienia :confused: bo myśmy przytulanko mieli i przed owu, i w trakcie, i po, tak się specyficznie zabezpieczałam :cool2: jeśli akurat ten cykl był 28 dniowy, to jest szansa, że trafialiśmy w dziewczynkę, ale jak był krótszy 25 dniowy, to nie wiadomo. Cykle miałam od grudnia 2010 między 25 a 28 dni.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Strasznie długo do Was nie zaglądałam :/ teraz mam nadzieję to się zmieni.
Dziś na wizycie lekarz powiedział, że na 90% będzie dziewczynka, ale na 100% potwierdzi na usg połówkowym. Powiem Wam, że mocno się ździwiłam bo od początku byliśmy z mężem bardzo nastawieni i chcieliśmy chłopca, także pierwsza moja reakcja to było wielkie rozczarowanie :zawstydzona/y: ale nic teraz już trochę ochłonęłam, najważniejsze żeby dzidzia zdrowa była :D

A co powiecie o kształtach brzuszka? Znacie jakieś potwierdzone? Nie pamiętam, ale kiedyś chyba któraś z mam o tym wspominała. Ja słyszałam, że jak brzuszek szpiczasty to dziewczynka, a jak okrągły i 'rozlany' to chłopiec. Co do ph moczu to nic mi nie wiadomo, muszę się bardziej w temat zagłębić.

Pozdrawiam :)
 
Do góry