reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

reklama
bylam dzisiaj u lekarza i powiedzial ze nie wie ze ma za slaby sprzet w czwartek jade do szpitala na badania i tam maja mi powiediec mam nadzieje ze juz bedzie cos wiadomo bo strasznie jestem ciekawa:)
 
No Vanilia to idziemy do gina w ten sam dzień...ja na 17....mam nadzieję, że będzie to udana wizyta i obie przyniesiemy dobre wiesci o rozwoju naszych Okruszków i przy okazji bedzie wiadomo czy jest siusiak czy pindzia:-):happy2::-p
 
ja ide w czwartek do gina i zobacze czy potwierdzi chlopca, tak byłam nastawiona na dziewczynke - czułam że bedzie dziewczynka, potem okazało się na usg, że jednak chlopiec, jak znowu to się zmieni to już nie uwierze dopóki nie zobacze na żywo w lutym :)
 
No Vanilia to idziemy do gina w ten sam dzień...ja na 17....mam nadzieję, że będzie to udana wizyta i obie przyniesiemy dobre wiesci o rozwoju naszych Okruszków i przy okazji bedzie wiadomo czy jest siusiak czy pindzia:-):happy2::-p
i ja ide w piatek :-) mam nadzieje, ze potwierdzi sie to co ginka powiedziala na ostatniej wizycie :-D
 
Pluszacze rozumiem o czym mowisz i wiem ze niektore szpitale w UK mowia jaka jest plec w 20 tygodniu.. Moj niestety nalezy do jednego z wielu szpitali w ktorych nie mowia. Nie ma przepisu mowiacego o tym ze szpital MUSI powiedziec jaka jest plec jesli tego sobie zyczysz. Wyjatkiem jest sytuacja gdy w danej rodzinie dzieci okreslonej plci sa obciazone wadami genetycznymi. Wtedy powiedza jakiej plci jest dziecko.

Ja naleze do grupy szpitali West Hertfordshire Hospitals do ktorej naleza 3 szpitale. W zadnym z nich nie wolno pracownikom mowic jakiej plci jest dziecko.. Tutaj fragment informacji z oficjalnej strony szpitala:

It is the policy at West Hertfordshire Hospitals NHS Trust not to disclose the sex of a fetus at any stage during the pregnancy, so please do not ask the Sonographer carrying out your scan to do this.

In the interests of efficiency and equality of service the Trust currently only offers confirmation of fetal sex for those pregnancies or couples affected by a potential gender linked condition, where it is clinically necessary to determine the sex of the baby.
 
A u nas prawdopodobnie chłopczyk! Jak się potwierdzi to będziemy mieć parkę, a jak nie to nie będę musiała prawie nic kupować bo wszystkie ubranka i zabawki będą po córeczce (też z lutego). Więc na dobrą sprawę teraz jest dla mnie tylko ważne żeby maleństwo było zdrowe:)
 
Ja również czekam do wizyty, a jak nie na tej to chyba na połówkowe się gdzieś zapiszę, tylko nie wiem gdzie? Ale tak szczerze to czuję że dziewczynka we mnie siedzi.
 
reklama
Do góry