reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

USG bede miala 12 wrzesnia - moze wtedy sie dowiem.
Przeczucia: dziewczynka i to od momentu zobaczenia 2 kresek.
Imiona chodza mi po glowie tylko zenskie. Meskich zupelnie brak...
Hmmm, zobaczymy czy przeczucia sie sprawdza.
W 1 ciazy sie sprawdzily ;)
 
reklama
Dzisiaj Bylam na Usg i Bedzie dziewczynka!!!!!!!!!!!!huraaaaaaaa.Widzialam psioszke ale sie ciesze czekam dziewczyny teraz na was a ja juz sie zaczynam rozgladac za rozowymi sukieneczkami:)
 
Gratuluję dziewczyny!! ja mam nadzieję że dzisiaj poznam płeć...chociaż jestem dziwnie pewna że będzie susiak:-D
 
u nas też podobno dziewczynka, ale tych dziewczyn przybyło ostatnio...

ja bardzo się ciesze z dziewczynki, bo jednak córka zawsze jest przy matce, wspólne zakupy, plotki itp.. a chłopacy gdzieś ciągle latają i tylko do domu przychodzą się najeść...
 
Ja też dzisiaj się dowiedziałam, że dziewuszka. Strasznie się cieszę, właśnie te wspólne plotki, zakupy....ach...śliczne malutkie sukieneczki...rozmarzyłam się...
 
reklama
Witajcie w sobotni poranek:-) Gratuluje wszystkim przyszłym mamom dziewczynek:tak: oj jak ja tez bym chciała to usłyszec;-) musze jeszcze troszke poczekac, wizyta 5pazdziernika- ale szybo mi zleci bo za tydzien o tej porze bede jechac samochodem na długo wyczekiwany urlop:happy2:

milego weekendu kobitki;-)
 
Do góry