reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Marcik, tak z dowodami to jeszcze nie. Ale 3 testy pozytywne, choc maleńkie kreseczki, dzisiaj robie 4, jutro betka. A miesiączki jak nie było tak nie ma , więc jestem pewna , że jestem w ciąży. Do gina się wybieram dopiero za 2-3 tygodnie, żeby był już 6-7 tydzień to wtedy USG bedzie miarodajne, bo i serduszko będzie widoczne.

Moja panna okazuje dziś nade wielką łaskawość dla mamy. Spała od 912, a teraz znowu się kokosi w łóżeczku. Ciekawe tylko czy to się nie przełozy na nockę:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Saly moje gratulacje :-) Jedna z moich psiółek tez miała ni to kreseczke ni to bladziocha, ma synka :tak:. Okazało się, ze ma malusieńką torbiel i przez to test 'się wachał' ;-)

U nas wczoraj odbiło się to spanie na nocce, Pan zaczął byc spiący dopiero ok 22 :sorry2: ... lecimy z Kubciem na dwor, trzeba psy nakarmic, cieczki wyprowadzic, syna mrozem potraktowac ;-)
 
dziewczyny, mój Patryk przespał dzisiaj cała noc :-D
Saly, daj znać jak wyniki bety, ale jestem pewna ze mała fasolka w Tobie mieszka :tak: ja tez miałam słabą kreskę, właściwie niewidoczną ;-)
 
Bry :-)

Agnieszka super brawo dla Patryka oby częściej :tak:

Amelkowa dobra kobietko podziedz mi gdzie są nasze opolskie żłobki i który najfajniejszy, godny polecenia? Od jakiego wieku dziecko przyjmują do przedszkola? Dzięki za info :-)

A ja mam trupa bażanta na kostce:-(, spadł z dachu :baffled:, dokładnie widac wytarty ślad w śniegu jak się zsuwał:baffled:. Spadł bliziutko furtki wybiegu psów, a ja sie zastanawiam co oni tak pyski dra i siedzą do furtki przyklejeni:szok:

Dobre wiesci :-). Kubus dzisiaj wstał bez 'klopska' huraaaaaaaa. Zrobił potem normalny :-):-):-). Jeszcze probiotyk do herbatki wrzuciłam, aby na bank zaraza sobie poszła z małego brzuszka :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
daggy :-)
100 lat i spelnienia marzen
animatedwink.gif
flowers2.gif
piwo.gif
pijacy.gif
flowers2.gif
 
witam kobietki, czy mogę dołączyć do opolskiego wątku?:-) jestem w 15 tyg ciąży i choć to dopiero początek, mam nadzieję, że dowiem się tu wielu cennych informacji:-)
 
witaj Ewcik ;-)

pytaj ;-) poki co to moze ja zapytam... jestes z Opola? pierwszy dzidzius?

no i na tym przesluchanie zakoncze zebys sie nie wystraszyla :-);-):tak::-D
 
reklama
Marcik żłobek najbliższy będziesz miała na Niedziałkowskiego drugi niedaleko pętli Dambonia na Zaodrzu. Kolejne dwa to Plac Teatralny i ZWM - Szarych Szeregów.

O którym mówią najlepiej?

Nawet nie wiedziałam, ze u nas w miescie sa przedszkola integracyjne, fajna sprawa :-):tak:
 
Do góry