reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płyn do higieny intymnej

reklama
Link do: Analiza: Płyny do higieny intymnej
Polecam ci tą stronkę znajdziesz coś dla siebie, przede wszystkim bezpiecznego!
Hmm.. ciekawe zestawienie, dzięki!
Od lat używam tylko jednego żelu - Ziaja intima różowa z kwasem mlekowym. Próbowałam kilku różnych firm, ale każda mnie podrażniała, poza właśnie tą różową Ziają. Ale w zestawieniu jest ona na NIE.
Teraz pytanie, czy z powodu ciąży ryzykować i zmieniać sprawdzony on lat żel, który mnie nie uczyli i nie podrażni na taki bardziej polecany?
 
Ja uzywalam ginekologiczny płyn do higieny intymnej z Ziaja i dobrze się sprawdził. Poza tym przed ciążą, w ciąży i po stosowałam Lactacyd emulcja do higieny intymmej i ten płyn jest chyba dla mnie najlepszy ze wszystkich
 
Hmm.. ciekawe zestawienie, dzięki!
Od lat używam tylko jednego żelu - Ziaja intima różowa z kwasem mlekowym. Próbowałam kilku różnych firm, ale każda mnie podrażniała, poza właśnie tą różową Ziają. Ale w zestawieniu jest ona na NIE.
Teraz pytanie, czy z powodu ciąży ryzykować i zmieniać sprawdzony on lat żel, który mnie nie uczyli i nie podrażni na taki bardziej polecany?
Ja też całe życie używałam tego z ziajki ale po przeczytaniu bloga srokao przestawiłam się na te polecane przez nią i jest okay. [emoji4]
 
reklama
Ja uzywalam ginekologiczny płyn do higieny intymnej z Ziaja i dobrze się sprawdził. Poza tym przed ciążą, w ciąży i po stosowałam Lactacyd emulcja do higieny intymmej i ten płyn jest chyba dla mnie najlepszy ze wszystkich
Mnie Lactacyd Femina (pomarańczowy) trochę podrażniał. Ale wydaje mi się, że skład składem, warto patrzeć i wybierać bezpieczne, ale i tak najważniejsze jest, jeśli coś jest dla Ciebie dobre i się sprawdza :)
 
reklama
Do góry