reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

po cc

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez goszczaca, 17 Luty 2015.

 1. goszczaca

  goszczaca Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mam pytanie. Jestem miesiąc po cc, nie wiem czy to normalne ale przy dotyku pobolewa mnie brzuch między pępkiem a miejscem nacięcia, ponadto ta wydzielina o bardzo przykrym zapachu:/ wizyte u gina mam dopiero na początku marca. Czy to jest normalne, czy mam się martwić? miał tak ktoś?
   
 2. judy38

  judy38 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nie znam się i nie miałam cc ale rana która zaczyna brzydko pachnieć nie wydaje mi się normalna. Sączy ci się coś z niej?? Ja na twoim miejscu skonsultowała bym to z lekarzem. Powiedz co się dzieje może przyjmą cię szybciej.
   
 3. reklama
 4. mamastaszka

  mamastaszka Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  2
  Idz szybciej do lekarza- ginekologa lub chirurga. Prawdopodobnie masz infekcje rany-ropowice lub ropień. Wymaga to oczyszczenia, ewentualnie antybiotykoterapii. Nie leczone grozi powiklaniami. W oczekiwaniu na przyspieszoną wizytę proponuje okład z rivanolu lub octanisept
  Prawidłowa rana po cc goi sie bez zbytniego wysięku i przede wszystkim bez zapachu.
  pzdr
  ms
   
 5. happybeti

  happybeti show must go on...

  Najlepsze odpowiedzi:
  42
  Dziewczyny mają rację- dodam tylko, że "zwykły " rodzinny , póki co, wystarczy , bo jeśli dzieje się coś złego, jest w stanie przepisać antybiotyk i ew. skierowac do gabinetu zabiegowego na oczyszczenie . NIE LEKCEWAŻ tego, jak najszybciej idź do lekarza, jeśli nie chcesz , by coś gorszego się stało. Nie ma żartów z zakażeniami:no:.
   

Poleć forum