reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po cc

G

goszczaca

Gość
Mam pytanie. Jestem miesiąc po cc, nie wiem czy to normalne ale przy dotyku pobolewa mnie brzuch między pępkiem a miejscem nacięcia, ponadto ta wydzielina o bardzo przykrym zapachu:/ wizyte u gina mam dopiero na początku marca. Czy to jest normalne, czy mam się martwić? miał tak ktoś?
 
reklama
Nie znam się i nie miałam cc ale rana która zaczyna brzydko pachnieć nie wydaje mi się normalna. Sączy ci się coś z niej?? Ja na twoim miejscu skonsultowała bym to z lekarzem. Powiedz co się dzieje może przyjmą cię szybciej.
 
Idz szybciej do lekarza- ginekologa lub chirurga. Prawdopodobnie masz infekcje rany-ropowice lub ropień. Wymaga to oczyszczenia, ewentualnie antybiotykoterapii. Nie leczone grozi powiklaniami. W oczekiwaniu na przyspieszoną wizytę proponuje okład z rivanolu lub octanisept
Prawidłowa rana po cc goi sie bez zbytniego wysięku i przede wszystkim bez zapachu.
pzdr
ms
 
Dziewczyny mają rację- dodam tylko, że "zwykły " rodzinny , póki co, wystarczy , bo jeśli dzieje się coś złego, jest w stanie przepisać antybiotyk i ew. skierowac do gabinetu zabiegowego na oczyszczenie . NIE LEKCEWAŻ tego, jak najszybciej idź do lekarza, jeśli nie chcesz , by coś gorszego się stało. Nie ma żartów z zakażeniami:no:.
 
Do góry