reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po jakim czasie test?

reklama
Nigdy nie sprawdzałam dokladnie kiedy mialam owulacje, jedyne co to moge spojrzac na to co mam w kalendarzyku czyli 18 dzien cyklu, czyli jutro minie 10 od ewentualnego zapłodnienia, czyli jutro koge testowac?
Może wyjść pozytywny aczkolwiek jak będzie negatywny to nie znaczy że nie jesteś w ciąży skoro nie wiesz kiedy była owulacja
 
Hej. Ja zrobiłam po 18 dniach po owulacji i wyszedł pozytywny. Kreska nie była jakoś super wyraźna ale bez problemy widoczna ( może to zależy od testu) w każdym razie jestem w 15 tyg ciąży ;)
 
Do góry