reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po terminie a tu cisza...

reklama
też właśnie się nad tym zastanawiam :) bo tu głównie o ten olej chodzi :) może te bąbelki w szampanie czy wodzie gazowanej też wpływaja jakoś na jelita, a sok to juz do smaku :)

ale może weźmie Cię coś i bez pomocy, powodzenia :)
 
Hej morena ! Ja jestem z Poznania! Jedz na Polną, tam na 100 % zrobią Tobie ktg! Ja byłam po poronieniu na Raszei i nie wspominam dobrze! Rodziłam dwa lata temu synka na Polnej i bardzo chwalę! Trzymam kciuki! Aha ja piłam liście malin- nic nie dały, wiem że ostre potrawy przyspieszają. Pozdrawiam i jedź na Polną na ktg!
 
Dziewczyna, która leżała ze mną po porodzie na sali dostała olej rycynowy. Zlecił jej ordynator. Dla mnie super - zamiast sztucznie indukować poród (była ponad tydzień po terminie i przyjęli ją już do szpitala) postawił najpierw na metody naturalne.

Opowiadała, że przeczyściło ją jak nigdy wcześniej, niedługo potem zaczęły się jej skurcze, a po 2 h tuliła już dziecko :)

Morena, postaraj się mimo wszystko zrelaksować. Ja byłam spokojna mimo przenoszenia i do dziś z wielkim sentymentem wspominam tamte przedporodowe dni :)

Powodzenia!
 
Polecasz polną? A wlasnie mi wszyscy ja odradzają:] jestem świeżo upieczoną poznanianką wiec pozostają mi opinie internetowe bo nie znam stąd żadnych mam[emoji17] zrobią mi tam KTG? Bo juz sie wybieram rano gdzieś prywatnie, chociażby widziałam ze na promienistej robią.
 
Chyba rzeczywiście ten olejek to nie taka zła sprawa - chociaż moj organizm sie od jakiegoś czasu samoistnie oczyszcza i dość często biegam do toalety wiec zastanawiam sie czy jest sens?
 
morena to bardzo dobry znak :) Organizm sam zaczyna się przygotowywać :) Więc może wcale nie będziesz musiała wspomagać się :)
Nie jestem z Poznania, ale moje kuzynki rodziły na Polnej i były zadowolone mimo, że faktycznie w necie nie wszystkie opinie są pozytywne...
 
Wczorajsze KTG (musiałam poszukać prywatnie, odpłatnie) potwierdziło, ze z maluszkiem wszystko ok ale porodu nie widać:/ zaraz jade do lekarza i zobaczmy co powie... Przetestowałem prawie wszystkie rady i cisza...:(
 
reklama
Nie spotkałam się z tym, by szpital po terminie odmawiał ktg, wręcz nalegali, a po 7 dniach to już straszyli i na oddział wysyłali. Ja urodziłam córkę 14 dni po terminie (ok 10 dni po coś zaczęło ruszać), czekałam w domu i jeździłam co 2 dni na ktg i usg. Znajoma to i 3 tyg po terminie rodziła ;)
Wiem, że to najgorszy moment na taką radę, ale tylko cierpliwość nam zostaje jak już nic nie pomaga. Może dziecku jeszcze potrzebne te kilka dni.
A co do "porodu nie widać"... Oj teraz z synem miałam taką niespodziankę... Ani jednego skurczu przed! 1 w nocy wody odeszły i poszło, więc nie znasz dnia i godziny ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry