reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Śliczny maluszek i ekstra pamiątka :] Też muszę swojego lekarza o to poprosić:-) . Wizytę mam dopiero na 8 stycznia,ale napewno wkleję zdjęcie maluszka:-D
 
Mimo, że byłam na usg w czwartek, to wczoraj przy normalnej wizycie, też poprosiłam o USG i przez 5 dni dzidzia urosła 6 mm, serduszko bije, więc będę miała spokojniejsze święta.:-)
 
Witam świątecznie wszystkie Lipcóweczki:-) wygląda na to że moja dzidzia rośnie jak szalona i zastanawiam się czy nie od tego było piątkowe krwawienie - we wtorek (23.12) byłam po skierowanie na wszystkie badania i przy okazji lekarz zrobił mi USG żeby się upewnić że wszystko Ok - dzidzia miała 48mm (czyli wychodził 11t5d) podczas gdy w piątek (19.12) miała tylko 31,6mm (czyli równo 10tc) :szok: wychodzi więc na to że w ciągu 4 dni urosła 16,4mm czyli tyle ile powinna urosnąć w ciągu 1,5 tygodnia! Aż się zastanawiam czy to możliwe i czy któryś lekarz czegoś źle nie zmierzył...
W poniedziałek idziemy na USG genetyczne i zobaczymy który miał rację. Trochę się stresuję ale wierzę że wszystko będzie dobrze :tak:
 
Witam wszystkie Lipcóweczki:) My byliśmy wczoraj na USG i pierwszy raz widzieliśmy naszą dzidzię. Mój mąż na początku nie był pewien czy chce ze mną wchodzić ale jak zobaczył to też mu łezka się zakręciła z dzidzią wszystko w porządku mierzy teraz 41,5 mm serducho bije mu jak dzwon:-) aż ciężko uwierzyć że po mnie nic nie widać a w brzuchu mieszka taki ludek:-D trochę leniwy tylko bo nie chciał się poruszyć dopiero jak zakaszlałam to machnął tylko ręką jakby chciał powiedzieć " a dajcie mi spokój chociaż w niedzielę:-p". to naprawdę piękne przeżycie mój mąż od razu zaczoł inaczej patrzec na ciążę a ja jestem spokojniejsza bo to już 12 tydzień leci więc jeszcze trochę i drugi trymestr się zacznie. życzę Wam wszystkim takich dobrych wieści jak moje;-)
 
Ufff jesteśmy po, wszystko ok, dzidzia rośnie jak szalona dziś już prawie 6 cm, termin porodu wg usg na 07.07 ale ja już się nie nastawiam hehe tak samo na płeć wpisaną w papierach że niby dziewczynka :-) ale tak naprawdę to po prostu nie było widać żeby był ptaszorek, chociaż dzidzia z pięknie rozłożonymi nóżkami była, więc poczekam sobie jeszcze parę tygodni, następne usg pod koniec lutego:-) uff ale ze mnie zeszło ciśnienie, teraz tylko czekać na ruchy ;-)
Byli ze mną obaj panowie i tak wszystko pięknie było widać że Michaś do teraz przeżywa że dzidzia mu machała rączką:-)
 
Dziewczyny gratuluje pieknych maluszków, niech dalej tak fantastycznie rosną :-)
Magduśka to Ci sie chyba termin troche przesunał do przodu bo z tego co pamiętam to miałaś chyba jakoś w okolicach 19.07?......

Ja na usg czekam jeszcze ponad tydzień, mam 08.01.........:sorry2:
 
reklama
Oj calla współczuję czekania :-) a termin rzeczywiście się dość sporo przesunął bo o 10 dni ale to chyba dlatego że dzidzia duża, no zobaczymy następnym razem na usg co babeczka mi powie
 
Do góry