reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Dziewczyny gratuluję dobrych wyników.
Veritaserum świetna pamiątka. :-)
Magduśka gratuluję dużej, zdrowej dzidzi.:-D
Antkowa jak po usg?
Ja czekam na usg do 5 stycznia :-)
 
A u mnie po USG też wszystko ok ale mam chyba trochę niedosyt bo wszystko trwało w sumie 15 minut! :baffled: nawet mój T trochę kręcił nosem że jak w końcu zaczął rozpoznawać co jest co to lekarz skończył...więc trochę niepewnie się czuję jeśli chodzi o te wszystkie wyniki, chociaż i bez nich wiedziałam że wszystko jest dobrze ;-) zastanawiam się czy nie iść jeszcze prywatnie 7.01 żeby mieć pewność skoro i tak jestem zapisana (teraz byłam w ramach pakietu z pracy)
 
Antkowa cieszę się,że wszystko ok. To fakt troszkę krótko trwało, moje ok 25 minut samo usg :-)
Ale dziewczyny mam pytanko co ile chodzicie na wizyte?
Jeszcze wklejam zdjęcie mojego dzidziolka
c8f74ef185d0f750med.jpg
 
Śliczności fasolkowe!
Magda ja mam gina co 4 tygodnie, standardowo :-)
7 stycznia będę miała drugie USG, pierwsze miałam po skończonym 8 tygodniu więc też w sumie odstęp miałam
 
Magduska ja nie napisałam Ci jak jest u mnie z wizytami bo w UK to wszytsko jest odwrotnie niż w telewizorze:baffled: wiesz, brak gina, tylko 2 USG:wściekła/y::wściekła/y: ach, szkoda gadac:crazy:
 
Magdusiu śliczne zdjęcie:-) jeszcze raz gratulacje...
Jesli chodzi o wizyty to ostatnią miałam 05,12 teraz ide na usg 08,01 a wizytę mam 16,01 więc można powiedzieć że co miesiąc.....
 
reklama
dziewczynki mam do Was bardzo wazne pytanie. a wiec w 7 tygodniu ciazy robilam poziom hcg i wyniosl 88188 mIU/mL. widzialam wtedy serduszko i z dzidzia było ok. wczoraj czyli juz w 10 tyg znow powtórzylam badanie i wynioslo 84686 mIU/mL. czy jest to mozliwe aby beta juz zaczeła spadac??? wizyte mam dopiero w piatek i starsznie sie boje ze znow strace dzidzie...
 
Do góry