reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Wizyte mialam w czwartek i tez troche posiedzialam w poczekalni, bylo bardzo duzo kobiet.
Nie mialam usg i wlasciwie bede miala tylko jedno ale pewnie dopiero na poczatku marca, bo na nastepnej wizycie dostane skierowanie do szpitala . Z ubezpieczenia, bezplatnie tylko tyle mi przysluguje.Poza tym lekarz stwierdzil, ze nie ma czasu,zeby robic usg w gabinecie, bo jest sporo pacjentek i nie wyrabia:baffled:
Posluchalam sobie tylko serducha i obejrzalam wyniki badan, sa w porzadku, nawet anemia malutka.

Przez jakis czas bede musiala zadowolic sie widokiem Waszych malenstw:-)
 
reklama
Mialam dzisiaj super dzien. Z dzidzia wszystko w porzadku, niestety plec bede znala 21.02 bo wtedy mam polokowe usg, wiec jeszcze musze poczekac. Wyniki z krwi na s, down przysla mi w ciagu pieciu dni.
Ote moje cudo
2cnv7sx.jpg
 
Hejka. Ja również po wizycie. wszystko było i jest ok. Był mój M. i widział dzidzię na monitorku, widziałam jak łezka mu się zakręciła w oku. Później się wszystkim chwalił, że dzidzia się wypięła na niego:)
18 lutego mam umówioną wizytę na usg genetyczne. Czym bliżej tym większy strach w oczach. Ale i tak już nie mogę się doczekać.
 
super zdjecie, malenstwo piekne i same dobre wiesci.
ja wizyte mam jutro. trzymajcie kciuki. boje sie jak cholera...
 
Piękne zdjęcia, cudne!! Ja też się mojego nie mogę doczekać! A też jakoś pod koniec lutego
Dosia już pisałam na głównym ale tu powtórzę. trzymam kciuki
Ja dziś odebrałam wyniki badań a jako że jestem dziś nieźle zakręcona źle odczytałam wyniki i się zestresowałam że mam toxo za wysokie itd... dopiero potem dojrzałam znaczek że jest poniżej 0,55 hehe:confused:
 
Super fotka. Chyba pozował dzidzuś? Ja mam wizytę 4 lutego to wtedy mi powie termin połówkowego ale będę robić mu dziurę w brzuchu, żeby mi czwartego pow co ja nosze po sercem? Bo już chcę wiedzieć a ostatnio pow, że wtedy to zrobi ale czy będzie pamiętać? I czy nasz Skarb będzie chciał pokazać co ma między nóżkami?
 
reklama
Do góry