reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

właśnie też mam zamiar tak zrobić koga:tak: ja całą ciążę chodziłam co trzy tygodnie prywatnie, wszystkie badania prywatnie. po porodzie w sali leżała ze mną pacjentka mojego gina (na tej niby "lepszej"sali), był dla niej bardzo miły i troskliwy, okazało się że...nigdy nie była u niego prywatnie:-D:-D
 
reklama
Ja miałam 19-tego zamrażaną nadżerkę. Jak mi jeszcze ktoś pwoie, ze to nie boli to chyba uduszę... Boli jak cholera, do tego nei mogę sią kąpać ani w wannie ani w ogóle w żadnym "zamkniętym obrębie wody" no i sexu nie wolno....
No i zastanawiam się nad wkładką miedzianą, bo po tabletkach, zastrzykach i plastrach mam wszystkie możliwe skutki uboczne (no moze większość), więc gin stwierdził, że hormony sie są dla mnie. A o prezerwatywie ani o maściach czy globulkach nei chcę myśleć....
Kasianka no nieźle... Rozbój w baiły dzień, 180 zł.... Masakra.... No a co z tą cystą ? Będą Ci coś robić ? Powiedziała Ci coś więcej na ten temat ?
 
Do góry