reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pocenie sie główki

iwonka2006 pisze:
WITAM MOJEJ CORCE TEZ OD JAKIEGOS MIESIACA BARDZOOOO POCI SIE GLOWKA JAK SPI I JAK SSIE PIERS TO TEZ CZASAMI A JAK NIEDAWNO ZLAPALA 3 DNIOWKE I BYLISMY U LEKARZA TO NASZA PEDIATRA NIC NA TO NIE POWIEDZIAL
 
reklama
Mojej Majeczce też bardzo poci się główka, zwiększyliśmy jej witaminę d3 do 4 klopel, ale lekarka stwierdziła że nadal słabo jej się zrasta ciemiączko, mam nadzieję że jej się to ustabilizuje i nie będzie żadnych problemów
 
Anaconda27, musisz uwazac na wit d3, a jeszcze takie duze ilosci. My tez dawalismy Michalkowi 4 kropelk, bo mial malo zwapnaialy pas biodorwy i wyladowalismy w szpitalu w ogromnymi kamieniami w nerkach. Czekamy jeszcze na wyniki, ale lekarze powiedzieli, ze to przedawkowanie wit d3, dla pewnosci zrobcie sobie badanie moczu. Nie chce Cie straszyc, ale trzeba na takie rzeczy bardzo uwazac,
pozdrawiam
 
Do góry