reklama

Podcięcie wędzidełka językowego

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez M_Z, 18 Maj 2010.

 1. M_Z

  M_Z

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Prosze o pomoc w znalezieniu dobrego specjalisty do podcięcia wędzidełka językowego u 6-miesięcznego chłopca. Z góry dziękuję- Magda.
   
 2. agapa

  agapa Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja siostra ma ten problem ze swoim dzieckiem (2 m-ce). Wczoraj była u logopedy, bo takie miała zalecenie laryngologa. Logopeda kazał nacinać, ale musi iść teraz do laryngologa na konsultację. W W-wie na Niekłańskiej robią to pod narkozą, ale u takiego malucha to lepiej na żywca np. prywatnie, ale to koszt 200-300zł.
   
 3. reklama
 4. Takhisis

  Takhisis Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  a dlaczego chcesz podcinać to wędzidełko teraz? pytam,bo mój synek też ma wędzidełko do podcięcia i ma właśnie 6 miesięcy
   
 5. M_Z

  M_Z

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  podcinam teraz, bo z opinii lekarzy i logopedy wynika, że czym szybciej tym lepiej i właściwie byłoby najlepiej, gdyby juz miał to zrobione wcześniej. obejdzie się wtedy w przyszłości bez leczenia logopedycznego. dlatego szukam specjalisty w Bydgoszczy, który zrobi to w szpitalu w znieczuleniu miejscowym, bo jak na razie chcieli zrobić to tylko w narkozie, na która nie chcę się zgodzić...
   
 6. M_Z

  M_Z

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Proszę o adresy w Bydgoszczy :)
   
 7. Takhisis

  Takhisis Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  My byliśmy u laryngologa jak mały miał 10 dni i powiedział,żeby wstrzymać się,bo wędzidełko może się naciągnąć...i faktycznie u nas dość spore rozciągnięcie nastąpiło....nam mówiono,że najlepiej zrobić to w pierwszym czy drugim miesiącu życia,bo później jest już gorzej....My nie podcieliśmy, bo powiedziano nam,że za krótkie wędzidełko nie zawsze oznacza problem z mówieniem....jeśli nie zrobiłam tego po urodzeniu małego to teraz już nie mam co się spieszyć:)
  Jak podetniesz to napisz jak to wyglądało....bo u 6 miesięcznego dziecka już trochę więcej krwi przy tym będzie...
   

Poleć forum