reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla malucha - polecajki

kamilamhm

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Sierpień 2022
Postów
1 474
Cześć! Bardzo Was proszę o pomoc w kwestii wyboru prezentów dla nieco starszych dzieci :) sama mam 6-miesięczną córeczkę i jeszcze nie siedzę dobrze w temacie "starszaków" :D szykują mi się niedługo odwiedziny u przyjaciół i ich 2,5-letniej córeczki, a potem trzecie urodziny synka koleżanki. Czy możecie polecić coś fajnego dla maluchów w tym wieku? Z góry dziękuję za pomoc! ❤️
 
reklama
Kolorowanki piaskiem, puzzle, ciastolina, ale tylko z firmy play doh ( najlepsza i najdłużej trzyma).
Lego duplo, gry i inne rzeczy z serii np. ALEKSANDER albo KAPITAN NAUKA
 
Duplo ponadczasowe, piasek kinetyczny, puzzle to hity mojej 3 latki do tego wszelkie kolorowanki, naklejki i mega zestaw kredek.
Do wspomnianego Kapitana Nauki dodam jeszcze różne zestawy CzuCzu.
Chłopcu dodatkowo może spodobać się zestaw drewnianej kolejki, o ile takiego nie posiada.
 
Podobnie jak @Cookie_ polecam puzzle i naklejki, moim ostatnim odkryciem sa naklejki na szyby, fajne bo sa wielokrotnego użytku i rodzice obdarowanych dzieci sie uciesza, że nie muszą potem zdrapywać resztek po naklejkach 😄 no ale wiadomo, ze to taki bardziej dodatek do prezentu.
A jako konkretny prezent to polecam taką rozkładaną matę do gry w klasy z chicco, juz kiedyś o niej wspominałam nawet i zdania nie zmieniam, bo super rozwija dzieci pod katem koordynacji, ale tez uczy wspolnej zabawy, trzymania się zasad itd :)
Można ją wykorzystac na wiele sposób np do typowej gry w klasy albo rzuca się kostką,ktora jest w zestawie i dziecko robi ćwiczenie, ktore jest tam narysowane 🙂 spokojnie mieści się w Twoim budżecie no i to akurat zabawka uniwersalna, bo i chłopcy i dziewczynki w tym wieku uwielbiaja szaleć, skakać i kombinować, czasem az za bardzo 😀
 
reklama
Do góry