reklama

Co na prezent dla 3-latki?

reklama

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Od
4 Czerwiec 2014
Odpowiedzi
0
Ja gdy już mam kupować to albo pytam mamy czego jej brakuje jeśli ją znam bardzo dobrze, a jak nie to kupuję coś praktycznego. Zawsze dobrym pomysłem są ciuszki bo tych zawsze nie za dużo. Mam sprawdzone już pod kątem prezentowym ubranka z Psoty, za każdym razem był to trafiony prezent

etie

Zaciekawiona BB
Od
30 Październik 2012
Odpowiedzi
1
My mamy fajną matę do gry w klasy, myślę, że Twojemu dziecku również przypadłaby do gustu. Zabawa stara jak świat, ale unowocześniona właśnie ze względu na elektryczną matę. My się bawimy razem z dziećmi i każde z nas ma dużo frajdy. Można rzucić monetą na matę i skakać do niej przez kolejne pola, a każdy następny krok wywołuje odgłosy zwierząt, które komentujemy. Lub można rzucać kostką, na której są ćwiczenia gimnastyczne. Po zapaleniu światła na panelu trzeba wskoczyć na pole w tym samym kolorze, a jeśli się ktoś pomyli to wykonuje wylosowane ćwiczenie. U nas jest zawsze dużo śmiechu podczas zabawy na tej macie i nasze "żywe sreberka" są też w swoim żywiole :)

Ostatnia edycja:

krysiakrakow77

Początkująca w BB
Od
6 Kwiecień 2018
Miasto
Kraków
Odpowiedzi
0
ja też przeważnie pytam czego brakuje maluchowi, którego mam obdarować albo staram się coś sama wymyślić. Łatwiej jest dla chłopczyka, bo dla dziewczynki to nie wiadomo co wymyślić. Ciuszki niby zawsze są dobre, ale trzeba trafić z rozmiarem.
Dla 3letniego chłopca niedawno kupiłam plastikowy traktor z przyczepką, taki na którym może usiąść i odpychać się nogami, a na przyczepce wieźć np. zabawki.
Dla 3letniej dziewczynki na urodziny kupiłam piasek kinetyczny z piaskownicą i mnostwo foremek różnego rodzaju

Od
16 Maj 2018
Odpowiedzi
0
Zapytaj rodziców czego potrzebuje lub jaki prezent sprawi radość 3 letniemu dziecku. To moim zdaniem najlepsza forma zamiast kupować kolejne zabawki które w praktyce mogą okazać się mało sensowne.

Od
23 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Hej wszystkim! Czy mógłbym się Was doradzić w pewnej kwestii? Zaraz będę musiał kupić jakieś praktyczne upominki. Czy posiadacie może w tej kwestii jakieś doświadczenie i wiecie co warto byłoby kupić? Przeszukałem trochę w Sieci i znalazłem np. kąpielówki męskie decathlon. Wskazane jest to kupić na prezent?

Ostatnia edycja:
reklama

Arkadio80

Zaciekawiona BB
Od
27 Lipiec 2017
Odpowiedzi
0
prezent jak dla mnie to gry planszowe :) i dla małych i dla dużych :) albo coś rozwijającego - np gra na instrumencie :) ja sie zapisałem (i sam sobie zrobiłem prezent) na nauke gry na perkusji do Artyzu w Szczecinie.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku