reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent dla 3-latki?

No właśnie, a dlaczego nie jakaś książeczka jak wspomniała Bimbambom25? Dlaczego mamy aż tak bardzo od tego stronią? :) Bajki nie muszą być nudne, a na pewno pobudzają wyobraźnię dziecka. Kolorowe obrazki na pewno przyciągną uwagę tak samo jak różne lalki czy inne plastikowe zabawki. Polecam zajrzeć na Link do: Bajkopis – Bajki dla dzieci. Ja kupiłam to mojej siostrze. No w sumie jej synkowi, który ma 3 latka. Plusem takiego prezentu jest to, że nie znudzi się szybko, bo można się nim bawić na kilka sposobów. Dziecko na pewno samo coś wykombinuje.
 
reklama
Witam wszystkich.
Jestem wujkiem już od 10 lat wszystkich moich podopiecznych w rodzinie, i zawsze kupuje prezenty swoim małym krewnym. Z doświadczenia wiem, że chłopcy uwielbiają zabawki interaktywne typu LEGO, LEGO duplo dla młodszych, dla starszych LEGO city, rzadziej STAR WARS, przeważnie tematyka LEGO City. Ale pomimo wszystko jest cześć chłopców, która pomimo majsterkowania w LEGO czy zabawkach interaktywnych lubi pomajsterkować przy sprzęcie jak motory i to już w wieku 4 LAT !!! :) lol takiego mam siostrzeńca, ale to może wpływ rodziny. Zauważyłem, że dziewczynki szybko się nudzą różnymi zabawkami typu barbie, lalki, majsterkowanie. Lego starcza im na trochę dłużej, ale też nie zaspakaja ich ambicji. Ale za to podoba im się moda i tutaj trzeba chyba przytoczyć znowu wpływ starszych sióstr czy mody w telewizji kierowanej właśnie do dziewczynek. Może ubranka, ozdoby typu bransoletki. Facetom zawsze kupuje LEGO, a dziewczynką coś z mody, biżuterie złotą lub srebrną albo daje im po 100 zł. ''Dziewczyny są bardziej rezolutne na swój własny pomysł jeżeli dostaną na to środki od wujka'' :D
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Ja chciałam kupić taką gre - słonik, z którego trąby wylatują motylki i dzieci je muszą łapać w sieć :) Niestety nie kupiłam, bo jest trochę droga, ale czekam na promocje ;)
 
No właśnie, a tak w kwestii prezentów świątecznych. Ja zamówiłam w tym roku taki liścik i video dla córki mojej kuzynki - Link do: Oryginalny List i Wideo od Świętego Mikołaja • tylko od Elfi • Kartka do św Mikołaja do wydrukowania • Adres gwiazdora. Moim zdaniem, uwiarygadnia to postać świętego Mikołaja, a przecież doskonale wiemy i zdajemy sobie sprawę z tego, jaką to ogromną radość sprawia dziecku - przeświadczenie, że święty Mikołaj naprawdę istnieje. No i jest to wspaniała pamiątka na długie lata. Mam nadzieję, że Zosia się ucieszy ;).
 
Dla 3 latki jest mnóstwo fajnych rzeczy :) Od zabawek kreatywnych, typu ciastolina czy piasek kinetyczny, po klocki albo zabawki językowe. Moja córka bardzo lubi Misia Podróżnika z Chicco, który opowiada różne zdania dotyczące swoich podróży (po polsku i po angielsku) - a o tym, o jakiej podróży bedzie mówił Miś, decyduje dziecko - wkłada się misiowi karty na brzuszek, a każda karta to inne miejsce :) Karty chowa się potem do jego plecaczka :) Naprawdę fajna zabawka :) Do tego są piosenki :)
 

Załączniki

  • miś4.jpg
    miś4.jpg
    224,4 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Do góry