reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 2,5 latka - idealny samochodzik

reklama
Byłam jakiś czas temu w pepco i były inne drewniane zabawki, bardzo mi się spodobały ale nic nie kupilam, tych co mam akurat w moim pepco już nie było. Ale wiem, że punkty pepco trochę różnią się asortymentem, w zależności jak co się sprzedaje. Załączę zdj naszych autek. Mamy jeszcze biały, i taki z głową wilka. I to są właśnie te z dobrym napędem, pokonują przeszkody, kręcą bączki itp ale mój syn tak nimi gazuje ze po 2 msc intensywnej zabawy psuje się napęd 😅 na pewno są w pepco bo synek dostał w weekend kolejne dwa od dziadków, w każdym sklepie są trochę inne modele, więc fajnie sobie uzupełniać kolekcję innymi wersjami. Powiem wam, że dostał jeszcze oryginalne hot wheels, i leżą w wielkim koszu na zabawki gdzieś na dnie. Bo nie mają napędu 😅


Dzięki wielkie dziewczyny! Muszę odwiedzić najbliższe Pepco, jakoś nigdy nie myślałam, że w tym sklepie są fajne zabawki :D Kojarzył mi się bardziej z rzeczami do domu ;)
 
Mój synek (prawie 3 latka) tez uwielbia autka :) Kupiłam mu najpierw Fiata 500 z Chicco i zrobił taki szał, że później dokupiliśmy podobne autko z Chicco - Billy. Oba sa naprawde świetne - to samochody zdalnie sterowane, ale takie dla własnie mniejszych dzieci. Billy ma spore koła i jest w stanie pokonać różne przeszkody - synek ustawia sobie tory i ustawia jakieś klocki, książeczki na trasie :D Jak auto w coś wjedzie to wydaje dźwięk kraksy, można trąbić kierownicą :) Moim zdaniem bardzo fajne zabawki :D

Jaki ten Fiat jest cudny! A powiedz proszę, czy tymi autkami trudno się steruje? Taki maluch daje radę?
Jakiej to jest mniej więcej wielkości?
 
Dziewczyny, o tym domku i arce mówilyscie.?
Polecacie? Cena domku dość konkretna
 

Załączniki

  • Screenshot_20221102-103421_Smyk.jpg
    Screenshot_20221102-103421_Smyk.jpg
    256,5 KB · Wyświetleń: 60
  • Screenshot_20221102-103403_Smyk.jpg
    Screenshot_20221102-103403_Smyk.jpg
    283,5 KB · Wyświetleń: 53
Jaki ten Fiat jest cudny! A powiedz proszę, czy tymi autkami trudno się steruje? Taki maluch daje radę?
Jakiej to jest mniej więcej wielkości?

Sterowanie jest genialne - autkiem manewruje się jak prawdziwa kierownicą - tzn. ruchami prawa - lewa :D Nawet mój mąż docenia i często się tymi autkami bawi, albo chłopaki robią sobie zawody.
W przód i tył porusza się strzałkami. Młody na początku średnio sobie radził, ale i tak był w stanie jakoś poruszać samochodzikiem, co go bardzo cieszyło. W kierownicy jest klakson, silnik wyje jak prawdziwy.
A odpowiadając na drugie pytania, te samochody są naprawdę spore - podsyłam zdjęcie z resorakiem dla porównania. Oba mają napęd na tył, a to Billy (po prawej) dzięki dużym kołom jest w stanie przejechać przez całkiem spore przeszkody :)
 

Załączniki

  • 312909891_803613004260937_4635285307729132399_n.jpg
    312909891_803613004260937_4635285307729132399_n.jpg
    660,5 KB · Wyświetleń: 69
  • 313996767_501771138529294_7852542293186306294_n.jpg
    313996767_501771138529294_7852542293186306294_n.jpg
    541,9 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Sterowanie jest genialne - autkiem manewruje się jak prawdziwa kierownicą - tzn. ruchami prawa - lewa :D Nawet mój mąż docenia i często się tymi autkami bawi, albo chłopaki robią sobie zawody.
W przód i tył porusza się strzałkami. Młody na początku średnio sobie radził, ale i tak był w stanie jakoś poruszać samochodzikiem, co go bardzo cieszyło. W kierownicy jest klakson, silnik wyje jak prawdziwy.
A odpowiadając na drugie pytania, te samochody są naprawdę spore - podsyłam zdjęcie z resorakiem dla porównania. Oba mają napęd na tył, a to Billy (po prawej) dzięki dużym kołom jest w stanie przejechać przez całkiem spore przeszkody :)
A które autko z chicco bardziej lubi Twoje dziecko? Bo w gust mojego ciężko trafić, każdy zakup zabawki musi być przemyślany, zbieram opinie innych dzieci. Bo wydaje mi się fajnym pomysłem na prezent. A właśnie jestem na etapie tworzenia listy prezentow
 
Nie wiem czy ktoś już tu pisał, ale wiem że wśród dzieci króluje lego duplo. To tez nest fajne, bo kolekcję można powiększać i wciąż uzupełniać nowymi zestawami
 
reklama
A które autko z chicco bardziej lubi Twoje dziecko? Bo w gust mojego ciężko trafić, każdy zakup zabawki musi być przemyślany, zbieram opinie innych dzieci. Bo wydaje mi się fajnym pomysłem na prezent. A właśnie jestem na etapie tworzenia listy prezentow

Tak naprawdę ciężko stwierdzić :D Najpierw dostała Fiata i był zachwyt, ale taki sam zachwyt był też przy drugim. Ale jeśli mam wybierać to chyba Billy z racji tego, że ma duże koła i jest w stanie forsować przeszkody wyzwala w nim więcej (często głupich) pomysłów. To autko jest też w wersji żółtej.
Myślę, że to dobry pomysł na prezent, bo te autka są takie "porządniejsze", mają realistyczne dźwięki i to kręcenie kierownicą jest fajne dla chłopców :)
 
Do góry