reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie ciąży a spirala..

reklama
Ja to juz chyba schizuje :) mam jedna córkę i tak bardzo nie chce mieć więcej dzieci ze zrobiłabym chyba wszystko by ich nie mieć. Mam wkładkę używamy prezerwatyw a najchętniej to bym się jeszcze obkleiła plastrami brała tabletki a wogole to bym podwiązala tylko u nas w Pl sie nie da :) a koleżanka wyżej naprawdę ma chyba szczęście

Mam identycznie :( Gdyby tylko była taka możliwość, pierwsza bym stała w kolejce do podwiązania :(
 
Mam identycznie :( Gdyby tylko była taka możliwość, pierwsza bym stała w kolejce do podwiązania :(
Wiesz jak to w Polsce wygląda. Często przy CC, lekarz to robi. Za pieniądze wszystko można i to bez kolejki.

Aborcja jest ostatnio tematem który budzi różne emocje, ale dlaczego kobieta nie może mieć normalnego dostępu do metody która da poczucie spokoju i nie będzie niechcianych dzieci...
 
Ja mojemu gadam od 5 lat i nic z tego :(
Myślę, że to zależy od mężczyzny... Mój chciał sobie zrobić, jak córka jakoś dwa lata miała. Namówiłam go, by poczekał, bo może jednak zdecydujemy się na drugie dziecko. Jakiś czas temu dojrzałam do tego, by mieć drugie dziecko (nie to, że jestem niedojrzała, ale córka jest niepełnosprawna i decyzja o drugim dziecku musiała być bardzo przemyślana po prostu) i staramy się o kolejne. I pewnie po drugim dziecku pójdzie na tą upragnioną wazektomie, a ja przynajmniej nie będę musiała tabletek łykać i się faszerować nimi. :)
 
robiłam właśnie test wynik negatywny :)) uff hehe zadzwonię dzisiaj do przychodni i zarejestruje się do lekarza niech sprawdzi jaka jest przyczyna ze mam ten brązowy sluz zamiast okresu:) mogę teraz iść spokojnie do pracy hehe jaka ulga :))
 
reklama
Myślę, że to zależy od mężczyzny... Mój chciał sobie zrobić, jak córka jakoś dwa lata miała. Namówiłam go, by poczekał, bo może jednak zdecydujemy się na drugie dziecko. Jakiś czas temu dojrzałam do tego, by mieć drugie dziecko (nie to, że jestem niedojrzała, ale córka jest niepełnosprawna i decyzja o drugim dziecku musiała być bardzo przemyślana po prostu) i staramy się o kolejne. I pewnie po drugim dziecku pójdzie na tą upragnioną wazektomie, a ja przynajmniej nie będę musiała tabletek łykać i się faszerować nimi. :)

Sytuacja u mnie bardzo podobna, z tą różnicą, że u nas drugie dziecko, syn, jest niepełnosprawny i dlatego absolutnie nigdy więcej żadnych dzieci, oboje się co do tego zgadzamy, a mimo to mąż staje okoniem...
 
Do góry