reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podgrzewacz do butelek

Jeśli dużo podróżujecie to fajne są podgrzewacze z funkcją podłączenia w samochodzie, polecam chicco travel, chyba już wspominałam o nim, na prawdę super się sprawdza jeśli wyjeżdżacie
 
reklama
Równiez będę kupować nowy podgrzewacz, ponieważ stary poszedł kiedyś służyć innym dzieciom, ne wiem jeszcze jaki, aby dobrze grzał
 
Ja mam domowy podgrzewacz Avent. Jestem z niego zadowolona, ale ja za dużo nie podgrzewam, bo karmię piersią. Teraz troszkę mleka i słoiczki, bo już wprowadzamy powoli.
 
Ja praktycznie nie korzystałam z podgrzewacza choć maiłam taki z aventa. Ponieważ naturalnie, krótko karmiłam to mleko robiłam na bieżąco świeże. Jedno co mogę zasugerować to kupujcie sobie te lepsze podgrzewacze bo siostrze jeden wybił korki w mieszkaniu :-)
 
przede wszystkim zastanów się czy taki podgrzewacz jest ci faktycznie niezbędny, czy nie jest to kolejny niepotrzebny wydatek ... szwagierka kupiła sobie taki (avent) i użyła chyba tylko raz :-) .... osobiście żadnej firmy nie znam ale do avent miała zawsze zaufanie, myślę że chyba najlepiej dobrać do butelki (jeśli masz butelki avent to wtedy podgrzewacz avent, jeśli lovi to lovi) ale to tylko moje skromne zdanie :-) pozdrawiam

Ja robiłam tak jak moja mama :-) wkładałam butelkę do gorącej wody w miseczce i tyle :-) efekt zadowalający ..
 
reklama
ja mam tomme tippee wchodzą do niego wszystkie butelki i stłoiczki ( jest szeroki ) 3 programy, mały jest na mm takze włączony 24/h od 3msc i trzyma temperature wody. Ogolnie dobry, chociaż bez szału, bardzo drogi -150zł. Slyszalam o podgrzewaczach firmy tufi, dużo tansze a też podobno dobre.
 
Do góry