reklama

Podgrzewacz do butelek

Od
29 Lipiec 2013
Odpowiedzi
0
Witajcie, chciałam Was spytać o radę odnośnie podgrzewacza do butelek. Chciałabym kupić taki podgrzewacz jednak nie wiem jaki, nie mogę się zdecydować, możecie mi coś polecić?

reklama
Od
28 Wrzesień 2012
Miasto
Trzebnica, Poland
Odpowiedzi
0
przede wszystkim zastanów się czy taki podgrzewacz jest ci faktycznie niezbędny, czy nie jest to kolejny niepotrzebny wydatek ... szwagierka kupiła sobie taki (avent) i użyła chyba tylko raz :-) .... osobiście żadnej firmy nie znam ale do avent miała zawsze zaufanie, myślę że chyba najlepiej dobrać do butelki (jeśli masz butelki avent to wtedy podgrzewacz avent, jeśli lovi to lovi) ale to tylko moje skromne zdanie :-) pozdrawiam

marusiaczek

Zaangażowana w BB
Od
9 Styczeń 2012
Odpowiedzi
0
z aventem to nie wiem, ale na pewno nie kupuj lovi, ja go po pierwszym dniu od razu zasnioslam i wymienilam na chicco, taki z wyswietlaczem elektronicznym, lovi mialam najswiezszy model, kupe kasy a naprawde *****.. nie moglam ustawic temperatury, zawsze albo za mocno albo za slabo, zanim sie nagrzalo to tez wieki sie czekalo.. a teraz ten co mam jest ok.

Od
30 Grudzień 2008
Odpowiedzi
0
Ja polecam podgrzewacz firmy avent bardzo mi sie przydal gdy karmilam malego butelka szczegolnie w nocy,woda byla w podgrzewaczu ja tylko wsypalam,zamieszalam i bylo gotowe :)

Od
29 Lipiec 2013
Odpowiedzi
0
ja myślę używać podgrzewacza bo to szybki sposób na podgrzanie, tylko właśnie nie wiem jakiej firmy, butelki mamy chicco i w sumie wiele rzeczy mamy tej firmy i jesteśmy zadowoleni, to może ten podgrzewacz chicco

Od
9 Sierpień 2013
Odpowiedzi
0
my w jakimś konkursie wygraliśmy podgrzewacz BabyOno, mieszczą się w nim wszystkie butelki, Avent, te wygięte różnych firm i te szerokie TT. kiedyś też byłam w tych milionach ludzi, którzy sobie radzili bez takich wynalazków, ale odkąd dostaliśmy, to używam wyłącznie podgrzewacza. dla mnie super! :tak:

reklama

marusiaczek

Zaangażowana w BB
Od
9 Styczeń 2012
Odpowiedzi
0
tak samo jak miliony ludzi na całym świecie, na gazówce ... co w tym takiego niezwykłego ? :szok:
ale ja nie mowie ze to niezwykle:) pytam tylko, jestem ciekawa.. na gazówce, masz na myśli w kąpieli wodnej? to nie trwa dłuzej? i jak ustwiasz temperature? wszystko na wyczucie? czasem po prostu czlowiek nie ma czasu stac i patrzec czy juz cieple czy nie, a tak samo sie wylaczy i tyle.

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test