reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż samochodem

Asiu.. akurat jedzonkiem w drodze to Ja się najmniej martwię ;-) Filip je już wszystko, więc jak jednego dnia zamiast obiadu zje kanapkę lub dodatkowy jogurt, to na pewno krzywda mu się nie stanie ;-) a Tośka będzie jeszcze na butli, więc problemu nie ma ;-)

Moim zmartwieniem jest bardziej to jak dzieci w ogóle zniosą tak długa podróż autem ;-)
 
reklama
Pandorko no lekko na pewno nie bedzie. Ale to i dla nas jest meczace wiec dla nich tymbardziej.
Niestety tego nie przeskoczysz i jedyne co mozesz zrobic to starac sie umilic te ciezkie godziny i dac porzadnie odespac po przyjezdzie.

Btw, dlaczego w takim razie autem a nie samolotem?
 
Dlatego, że:
*koszt podróży autem wychodzi nam taniej w przypadku czteroosobowej rodziny,
*mamy "nieograniczony" bagaż,
*jeśli polecimy samolotem, to utkniemy w jednym mieście, bo transport publiczny w PL jest okropny, a wyporzyczenie auta to nie tylko jego koszt, ale kombinuj tu człowieku z fotelikami itp, a tak jesteśmy wolni i możemy jeździć gdzie chcemy,

no i to chyba te najważniejsze "za".
 
pandorka u nas to samo, ktos kto nas odbierze z lotniska tez fotelik muialby wykabinowac, w pl by sie nie dalo ruszyc, a do auta mozemy wrzucic lozeczko turystyczne

jednak wiecej jest plusowo niz minusow jazdy autem
 
agatakat.. samo odebranie nas z lotniska to nie problem, ale nie lubię siedzieć w jednym miejscu. Nie lubię się ograniczać. Jak mam siedzieć w mieście i patrzeć na teśció w ich 2 pokojowej klitce, to wolę siedzieć sobie we własnym domu i chociaż mieć taki komfort, że dzieci do ogrodu wezmę, czy do parku ;-)
 
No ja w sumie rozumiem, bo tez glownie dlatego wtedy jechalam autem, jednak teraz jak bedziemy mieli jechac to chyba wybierzemy samolot. My z poznania to wszedzie dojedziesz autobusem, tramwajem czy taxi wiec nie ma problemu. :-) a czy koszty mniejsze... hmmm tego taka pewna bym nie byla.
 
Tylko zobacz... My pochodzimy z Gdańska, za to moja siostra i brat A. mieszkają w zupełnie innych miastach, dlatego zależy nam na własnym transporcie a nie poleganiu np. na kolei, PKS-ie itp. i weź tu się człowieku z walizami targaj. Jak dla nas koszt mniejszy ze względu na ekonomiczność naszego autka ;-)

edit: nie zapomnijcie trzymać za nas kciukó jutro ;-)
 
no wlasnie z tymi kosztami ja teraz dalam za bilet w 2 strony 196f za 5 osob mysle ze autem bym dala wiele wiecej wiec to wszystko zalezy od tego kiedy kupi sie bilety mysle

Pandorka trzymamy!!!!!!!!!!!!!!
 
no wlasnie z tymi kosztami ja teraz dalam za bilet w 2 strony 196f za 5 osob mysle ze autem bym dala wiele wiecej wiec to wszystko zalezy od tego kiedy kupi sie bilety mysle

Pandorka trzymamy!!!!!!!!!!!!!!

To daj mi namiary na ten lot bo nie uwierze.
Ja zawsze kupowałam bilety z pół rocznym wyprzedzeniem i jakieś 2 lata temu na 3 os max płaciłam 150f a teraz na 4 os to koszt 300f i w góre.
 
reklama
Do góry