reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podróż z niemowlakiem

Dołączył(a)
1 Listopad 2010
Postów
8
witam wszystkie mamy :-),
mam pilne pytanie do mam, które wyjeżdżały ze swoimi pociechami do Włoch. Moja córeczka będzie miała niecałe 11 miesięcy, kiedy wyjedziemy na narty do Włoch (wyjazd pod koniec marca). Podróż planujemy samolotem, więc z oczywistych powodów nie wyobrażam sobie targania w walizce kaszek, słoiczków (nie gotuję jej póki co, ale karmię obiadkami gerbera), itp. Mam więc pytanie, czy któraś z Was orientuje się, czy produkty gerbera, nestle można bez większych kłopotów zakupić we Włoszech, bo prawdę mówiąc jestem trochę przerażona tym wyjazdem i najchętniej zostałabym w domu, w swoich znajomych czterech ścianach, ale z drugiej stony mam ochotę, żeby dzidzia trochę obywała się ze światem. Ponadto, jak Wasze maluszki znosiły podróż samolotem? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam
 
reklama
dzieciaczki często źle znoszą lot samolotem :(
co do jedzonka to nie wiem, to jest też jeden z powodów dlaczego wolę BLW :)
wejdź na temat o BLW i dowiedz się więcej
 
Są gerbery ,hippy i jeszcze jakaś marka , podobno super ( moja teściowa pół życia mieszkała w Rzymie) która w Polsce jest nieznana, ale nazwy nie pamiętam:( Nie tachaj wszystkiego z kraju i miłego wypoczynku:)
 
KINAY spokojnie jedzonko bedziesz mailo do wyboru i smaczniejze niz te nasze sloiczki :-) Hipp, Nestle na 100% jest. karmisz piersia czy na sztucznym mleku jest dziecko??jelsi sztuczne to zaobacz czy we Wloszech jest takie mleko jak je dziecko... bo z mlekiem moze byc trudniej .. czasem jest, ze czasem dane mleko zagranica inaczej sie nazywa :-)
Co do samolotu to jak moja miala 5,5msc-7msc loty byly super!! pozniej juz coraz gorzej... najgorzej bylo jak miała 12msc.... ale tez sam lot byl ciezki, przez turbulencje..jednak glowa do gory, bo kazde dziecko jest inne :-)

ELKA
moze HERO?? one sa w Hiszpanii i sa naprawde super i w dobrej cenie ... Ja swojej nakupowałam w Hiszpanii caly zapas tych sloiczkow , bo ona glownie te chciala jesc.
 
Lecialam z moim dzieckiem w grudniu. Byl to dluuuuugi lot z przesiadkami. Nie bylo zadnego placzu,tylko ciekawosc i zabawa. Podczas startu i ladowania dostala picie/jedzenie. A wiec sie nie martw, wszystko bedzie dobrze :tak:
 
Witam :)
Chciałabym odświeżyć wątek. Otóż pod koniec kwietnia lecę z obecnie 7- miesięczną córką do Włoch. Córka ma skazę białkową i karmie ją Bebilonem Pepti. Ponieważ wybieramy się do Włoch na miesiąc, musiałabym taszczyć ze sobą walizkę mleka. Orientujecie się może czy istnieje jakiś włoski odpowiednik? No i jak mam mleko przyrządzać? Czy zwykła przegotowana woda będzie bezpieczna, czy kupować mineralną? No i co polecacie, słoiczki czy świeże produkty?
 
Airy_fairy, założyłam ten temat, bo chciałam wiedzieć czy może ktoś we Włoszech był z maluszkiem i jak wyglądała sytuacja jedzonka. Już za trzy dni lecimy do Włoch na dwa tygodnie. Jak wrócę, to postaram się napisać Ci tutaj parę słów jak jest tam z mleczkiem, słoiczkami itp. Co prawda my jedziemy na narty i nie mam pewności, czy w tej miejscowości będzie dobrze wyposażony sklep, szczególnie dział z jedzonkiem dla dzieci. My ryzykujemy, biore tylko mleczko i kaszkę na dwa tygodnie, na obiadki liczę, że tam będą. Do tego nasza mała juz powoli je dorosłe jedzenie, więc może jakoś damy radę:-)
 
reklama
Hej.
Bebilon Pepti to we Wloszech Aptamil Pepti i znajdziesz bez problemu w wiekszych sklepach spozywczych lub kazdej aptece.
Jesli chodzi o wode to ja uzywam Sant'Anna (w kazdym sklepie) bo nadaje sie do przyzadzania na niej posilkow dla najmlodszych. Ale mozesz rowniez przegotowywac wode z kranu, bo w calym kraju jest zdatna do picia i o niebo lepsza niz ta w Polsce.

Wiem, ze temat juz pewnie nieaktualny, ale moze informacja przyda sie innym mamom.
 
Ostatnia edycja:
Do góry