reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
hej hej.. ja już po zakupach..dziś trzeba ugotować bigos i zrobić śledziki w oleju (w słoik). Mam też ambitny plan umyć kolejne dwa okna;dd
tak piszecie o tych córeczkach, że ja też liczę na dziurawca bo skoro jeszcze gin nie dojrzał co tam ma w kroku to może jest szansa:D ehh..

lolcia my mieszkamy jeszcze z moimi rodzicami więc sama nie jestem ale w planach jest przeprowadzka rodziców do drugiego budynku (wspólna działka) który aktualnie jest w remoncie. Gdybym miała mieszkać sama też nie widzę problemu bo się nie boję;)

Sosnowiczanka zazdroszczę wędzonego jedzonka..uwielbiam..tylko musimy jeszcze poczekać na własną wędzarnię. Co do torebki dla mnie nr 1 i 3 ale bardziej 3. Ja na mikołajki dostałam torebkę Batycki ale nie w moim guście;/ i sobie poleży albo ją odsprzedam.

koga wow..100 lat to piękny wiek..a babcia fizycznie i umysłowo sprawna? pytam bo patrząc na kobiety lepiej się trzymają w tym wieku niż mężczyźni.. mojego E babcia skończyła 80 lat i jeszcze prowadzi normalnie dom, ogródek warzywny latem sama obrabiała, rowerkiem na zakupy i do kościoła śmiga a mój tata ma 78 lat i już parkinson zaawansowany na tyle, że nie ma z nim normalnego kontaktu i żyje raczej w swoim świecie;( a koncertu nie zazdroszczę bo nie lubię takich imprez:)
 
Hej,
rano bylam oddac krew do badan bo jutro wizyta. Pewnie tylko taka formalnosc bo usg mialam tydzien temu.
Zaraz wybieram sie na spacerek i po zakupy.
milego dnia!
Justyna
ogorkowej nic a nic nie zostalo ;) Ale do czwartku juz blisko:)
Maleducada gratuluje synka! Mam nadzieje ze z lozyskiem bedzie wszystko dobrze.
Miss dobrze ze z lekarzem ok. Trzymaj sie w tym szpitalu:)
Sosnowiczanka a u nas w najblizszej rodzinie( u rodzenstwa mojego i M.) jest 5 dziewczynek. A chlopczyka takiego w wieku do 10 lat nie ma wcale:) Mi najbardziej podoba sie pierwsza torebka.
Koga to fajny weekend sie szykuje!
 
Hej, my rano byliśmy na zajeciach dla maluzków (zawsze to jakaś odskocznia :)), spacer też zaliczony. Młody śpi, a ja się chwilę lenię :) My święta u jednych i drugich rodzicó, wiec na wigilię zrobię rybę po grecku, a na święta jakąś sałatkę i ooo :) Ja z kolei już się zastanawiam co by tu na roczek upichcić, bo 3 stycznia robimy (kończy rok 31,12 ale uznaliśmy, że roczek w sylwestra to bez sensu...)
Sosnowiczanka o mojego męża w rodzinie silne męskie geny ;D teściowa marzyła o córce, a ma 5 synów, teraz marzy o wnuczce i póki co ma 2 wnuków i trzci też się zapowiada wnuk hehe
(Powiedziałam Jej, że musi się cieszyć, że ma takie fajne synowe :D)
kasia hehe no pewnie też głupio by mi było do sąsiada iść :)(
maleducada hehe a mąż nie był zawiedziony, że gin powiedział?
co do łożyska to mogę Cię pocieszyć trochę,bo ja w pierwszej ciąży miałam nisko ułożone własnie mniej wiecej na tym etapie i ginek mi powiedział, że na tak wczesnym etapie nie powiedziałby jeszcze o łożysku przodującym i w większosci przypadków się wszystko normuje. Tak też było ze mną, po jakimś miesiący czy dwóch było (a powiem szczerze, że funkcjonowałam normalnie), mieliśmy tylko być ostrożni z seksem! My się wtedy wstrzymaliśmy na trochę...
mississ haha piękne określenie! Myślę, że z moim mężem jest podobnie!
Dobrze, że z lekarzem wyjaśnione. a Ty już w szpitalu, rozumiem? czyli na święta w domu będziesz?!
lolcia no na razie zapowiada się, że się sprawdzi! :)
Super, że nóżka dobrze! Bo by się biedaczek umęczył! A całus dobry na wszytsko!
a co chłop zrobił?
koga 100?!?!?! WOW no to zdrowia dla babci i kolejnej 100 :)
 
Witam witam.
Ja dzis tylko z grubsza ogarnełam i leze z nospa. Pranie sobie tylko porobie posciele koce i firanki popiore i finito tyle z moich pozadków swiatecznych .
Martwi mnie ta obkurczona macica bo dzidzius mało miejsca ma :/

Malgos - no ja tak miałam z Nelka ze długo nic i w koncu ze dziewczynka teraz tez na to licze a mój obstawia ze chlopak :p
Lolcia - mnie tez wczoraj mój wkurzył.. ci faceci..
Kasia - zazdrosna wiadomo moze byc , pamietam jak Nelka sie urodziła i brat od m najmłodzy miał wtedy 4 lata i zawsze on on to jak ze szpitala przyszlismy to zeby nie gadac z nami znalazł sobie przyjaciela gołebia ale pozniej juz ok bylo:p
Sosnowiczanka - to nie dałas za wgrana i wiesz a my nie:p Gratulacje kolejneg chłopaka:p
Ja torebke od siostry dostane wiec nie musze sie zastanawiac ktora chce:p
Minka- to udanej wizyty . No ja tez własnie tylko popiore firanki i wyprasuje :)
Justyna-Tez dostała duzy na mikołaja i miała mały teraz dostac ale stwierdziłam ze tak normalnie nie kupuje jej pierduł to niech te 5razy do roku ma pozadne prezenty a ostatnio pomimo zmierzłosci duzo mi nawet pomaga :)
Maleducata- Gratulacje syna!
Leżeć musz bo mam obkurczona macice i mało miejsca dla dziecka.
Misiiss - oby wszystko poszło jaknajlepiej !
mammama - zdrówka dla Antosia , nela tez nadal chora ..

Dziewczyny a oprócz nospy sa jakies ziółka rozkurczowe czy cos? Bo juz zapomniałam gin wczoraj zapytac.
My dzis brokółowa na obiad i placki ziemniaczane.
Ja naszczescie swiat nie przygotowuje wiec bd tylko u mamy wypoczywac :)
 
Witam się :-) tak na szybko, bo zaraz do pracy lecę..

po wizycie ok dzięki Bogu, przezierność w normie, kość nosowa jest. No i..najprawdopodobniej chłopaczek ;-) tak też czułam od początku ciąży
 
Witam, ale się cieszę. Moja corcia od wczoraj już nie nosi optrunku. Poparznie się zaleczylo :-) taka ulga jak nie wiem. A u mnie cd sikacza zawodowego. Chyba jak leze to mi cos cisnie na pęcherz, bo sikanie zaczyna się w nocy. Wczoraj z 8 razy wstawalam.
Malgos83 - też mam bardzo mocne bóle głowy. Tylko wieczorami i co kilka dni. Nigdy takich nie mialam i zbytnio nie wiem jak sobie z nimi radzic.
Smile - od tygodnia spie z nawilzaczem. Tak mi w nocy wysychala sluzowka w nosie, że bolało.
Maleducada - ja identycznie jak Mamuska miałam nisko łożysko. Też miałam uważać z seksem. Przy plmieniach od razu na Ip miałam jechać. Nic złego się nie działo. W 20 tyg łożysko było juz wysoko :-)
 
martyna a to jest szansa, ze się jakoś powiększy? Bo kompletnie się an tym nie znam...
Ewcik super wiadomości! Gratulację synka
ale mamy wysyp chłopców! :)
Nati ja na szczęście sikam tylko wtedy jak wstaję do Młodego, no ale w ciągu dnia na pewno częściej niż zwykle.
Fajnie, że poprzenie zagojone! A Twoja córa budzi się w nocy jeszcze?
 
reklama
Koga ale piekny wiek babci duzo zdrowka dla niej i kolejnych pieknych urodzin :)
A ja nawet tym dojrzeniem nie moge sie pocieszac bo ja mialam tylko 1 usg w 12 tc i teraz bedzie kolejne i byc moze ostatnie :D
Sosnowiczka dla mnie nr 3 najfajniejsza :)
Malgos powodzenia z oknami :) moja babcia ma 85 mowi, ze sie jej w glowie kreci a jak nikt nie widzi to smiga prosta jak kijek,jej siostra jeszcze starsza. Natomiast moja mama zmarla w wieku 56 lat a wujek mial niecale 50. Takze babcia w 1.5 roku pochowala meza i dwoje dzieci. Na szczescie ona ma sie dobrze i oby jak najdluzej :)
Mamuska to twoja tesciowa spragniona wnusi :D a chlop sie dopytywal o prezent a ze nie chcialam powiedziec to sie obruszyl to ja focha zapodalam :D
Ewcik gratki :)
Nati dobrze, ze lapka wygojona :)
Martyna z macica obkurczona pierwsze slysze, nawet nie wiedzialam, ze taka dolegliwosc jest. Zapytam jeszcze o twoja Nele. Czy wy na powiekszone migdalki mialyscie jakies leki wziewne jak przy astmie??
U nas dzis leje i brzydko. Zmoglam sie i poprzegladalam troche rzeczy i czesc wynioslam do second handu bo wyrzucac szkoda a tak moze sprzedadza i na charytatywne cele pojdzie. Kacperek dzis od rana grzeczny to mi w poludnie cisnienie podniosl. Wlazl w kupsko psie nosz ***** bylam taka zla, ze kazdemu kto ma psa a po nim z chodnikow nie sprzata szczerze zycze aby tak ze 2 razy dziennie w takie gowno wlazl.
 
Do góry