reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

A jak z Waszymi powrotami do pracy?:) wracacie, nie wracacie a moze juz wróciłyście? ja wykorzystuje cały rok ale już sie zastanawiam jak to sobie wszystko zorganizuje:)
 
reklama
Nie ma dnia żebym nie myslala o tej mojej znienawidzonej pracy.. Wrrtr. Az mnie ciśnie jak o niej pomysle. No ale niestety wracam koncem sierpnia sie mi wydaje. Nalicza mi zaległy urlop to pewno tak wyjdzie mniej wiecej.. Nie chce siedziec w domu.. Teo do przedszkola będzie odstawiamy mala zajmie sie tesciowa a jak mnie bardzo wku... W robocie to pójdę na wychowawczy i bede szukac innej pracy w międzyczasie. Nie chce być w domu bo mam wrażenie ze sie tu cofam w rozwoju powoli nic nie będę umiała załatwić..
 
a w jakiej branży pracujesz i czemu tak nie lubisz swojej pracy jesli można spytać:)? moją małą będzie babcia pilnować i nie wiem czy da sobie rade, poza tym będzie do mnie dojeżdzac a żłobka niestety nie ma w mojej miejscowosci, do pracy wrócić muszę bo zbyt duża przerwa nie jest wskazana w moim zawodzie:)
 
Ja pracuje w handlu . Dokladnie w Tesco jestem liderem zespołu i szlak mnie trafia bo ludzi do pracy jak na lekarstwo albo przyjmują z niepelnosprawnoscia roboty po uszy jeszcze wymyślają z promocjami oczywiście wszystkiemu zawsze winna jestem ja.. Z wykształcenia jestem natomiast po resocjalizacji i wychowaniu fizycznym praca marzenie byla policja ale niestety nie miałam znajomości i mimo ze zdawalam śpiewająco egzaminy 3 razy stwierdzili ze nie maja miejsca.. A Tu gdzie mieszkam pracy jak na lekarstwo wszystko zamykaja..
 
Witam, ja chcę wrócić we wrześniu, jak oczywiście mała dostanie się do żłobka, a z tym może być rożnie, zazdroszczę Wam że możecie zostawić dziecko babciom, tak jak Asiorek wykorzystam zaległy urlop i dobiorę wychowawczego. Ja z jednej strony tęsknię za pracą zawodową, a z drugiej dobrze mi w domu z dzieciakami.
 
Dziewczyny wiecie co chyba panikuje ale normalnie zaczelam miec stresa.. Po porodzie miałam juz dwa razy okres teraz miałam dostac prawie tydzień temu i nie ma nic.. Miałam w tym cyklu jak zwykle bol brzucha przy owulacji trwalo to tydzień ale okresu brak juz 6dzien.. Czyżby to skutek odstawienia od piersi i tych tabletek..??? Zawsze zabezpieczaliśmy sie z mężem fakt nie sprawdzaliśmy czy gumki cale ale kurde bez awarii żadnych bylo................
 
Co do naszych centyli to ja do tej pory tez nigdy sie tym nie przejmowalam,nie sprawdzalam,ale ta lekarka mi tu caly wyklad zrobila lacznie z narysowaniem krzywej jak to Fifik rosl od poczatku no i spadl bardzo,bo z 50 centyla na 3.Jutro do niej ide z choroba (od 3 dni Maly prawie pluca wypluwa ale tylko przed drzemkami i najgorzej wieczorem.Po podstawieniu miski z olejkiem sosnowym przechodzi).Nie wiem co to ale idziemy sie osluchac,wiec ide z mega bojowym nastawieniem.
Tak jak piszecie - najwazniejszym wyznacznikiem jest to,ze rosnie i probuje wieku rzeczy.Wiadomo,ze nie zje tyle co my,bo zoladek wielkosci piastki...

Ja wracam do pracy dopiero w sierpniu ale musze szukac nowej,bo nie mam gdzie wracac ;( moj maz tez wlasnie stracil prace,wiec oboje zaczniemy niestety ;( choc przyznam szczerze,ze ja to juz chetnie poszlabym do roboty,do ludzi,popracowac,zajac glowe czyms innym niz mysleniem co na obiad i dokad pojsc z Malym na spacer...Maly z niania zostanie albo do prywatnego zlobka.Oj ciezki to bedzie koniec wakacji ;)
Asiorek moze to rzeczywiscie przez tabletki?tak czy inaczej zazdroszcze,ze masz sie czym martwic.Ja po tym porodzie to po prostu jak skala - libido 100metrow pod ziemia,checi zadnych i bol okropny ;( gin powiedzial,ze czuje jeszcze szwy,ktore sie nie wchlonely,wiec nie wiem kiedy przestanie mnie to dziadostwo bolec ;( macie jakies magiczne sposoby na odkopanie libido?nawet placebo ;p moze sie uda - jakies herbatki? ;>
 
Nunka ja póki karmilam to wstyd sie przyznać ale zdarzalo sie ze musiałam sie zmuszać zeby mój nie czol sie odrzucony natomiast teraz to wrócili wszystko do normy.. Ale w tym miesiącu wracam do brania tabletek anty wiec libido znowu spadnie... Co do bólu to po pierwszym mnie tez długo bolalo ... Zwłaszcza ze mnie babka zle zaszyla.. A teraz mam taki tunel ze hoho można sie zgubic zeby odkopać libido hmmm.. Ja nie znalazłam sposobu...
 
Nunka u mnie libido na podobnym poziomie, jak tam u lekarza, moja tylko 2 dni pokasływała a okazało się że już obustronne zapalenie oskrzeli i chodzimy na zastrzyki.
Asiorek ja do tej pory nie mam okresu, ale ja dalej karmię i to dosyć intensywnie.
 
reklama
Och.. Przyszedł dzis ... Musiało sie poprzestawiać.. No ja mimo ze odciągałam prawie półtora litra mleka na dzien to okres dostałam równiuteńko pól roku po porodzie.. Moja tez tak kasłała dostala do inhalacji i antybiotyk ale wyleczona.. Za to idą zębiska i to górne jedynki dwójki i oczne 6 ząbków na raz biedna- dzis jestem juz jak szympansica z rękami do ziemi.. Mala tak fatalnie znosi bol od razu daje jej przeciwbólowe bo biedna tak się meczy..

Nunka życzę owocnych poszukiwań nowej pracy dla was. Zeby byla wymarzona..
 
Do góry