Mini55
&&&&&
u mnie pieski, koniki i.....szczury najbardziej.
Mieliśmy mieć Agame jeszcze w terrarium... ale w miejscu terrarium okazało się, że będzie łóżeczko![]()
...a w łóżeczku też gad;D
he he he



Lina ale masz wesołego pana doktora
Angel ja za to strasznie nie lubie halloween , ani innych amerykańskich świąt i tradycji


, na razie ślicznie dziękuję - miło mi się zrobiło - mam tylko nadzieję, że nie mówimy o zamkniętym... oddziale ;-)