Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
o jaaaaaaaaaaaaaaMacie ochotę na brownie? właśnie wyjęłam z piekarnikaprzepis w dziale kuchennym
Zobacz załącznik 402720
ale mega
a fu:-)a jadłyście ogórki kiszone czy konserwowe (nie pamietam jakie) z miodem? podobno pycha;D
nie martwie sie ale jestem w sozku stad problem z rozczytaniem mnie!!!!! hahaha jeszcze tego nie grali siara leci mi w 21 tc hihi a kaj tam koniec;p a ja sie zastanwialam czemu mnie juz sutki tak nie bola- juz wiemKasiurek nie martw się,czasami tak bywa i nie jest to nic strasznego,będziemy wcześniej chodzić z wkładkami![]()