• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

w naszym stanie to na pewno!
Dziewczyny wybieracie się do szkoły rodzenia? Ja mam znajomą , która takową prowadzi i pewnie do niej pójdę, ale mówiła mi, że tak ok. 26 tygodnia dopiero
 
reklama
Hej wszystkim.
U mnie dziś dzień tragiczny. Od rana pakowanie... Jutro przyjeżdża transport po rzeczy z mieszkania. Nasza optymistyczna wersja 4-5 pudeł poszła w niepamięć... Zakończyliśmy na 13 pudłach, a jeszcze pełno rzeczy wala się po mieszkaniu... NIENAWIDZĘ PAKOWANIA! Do jutra będę żyć w stresie, czy nam te wszystkie pudła zabiorą i ile zapłacimy... Ehh, nastrój dziś okropny...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry