tunia23
najszczęślwsza
Tak sie wybieralam i nigdzie nie poszlam
Zaczelam sprzatac i tak mnie wzielo ze dopiero skonczylam:-)
Kapac sie mozna oczywiscie tylko ze jak mam siedziec w letniej wodzie to mnie trafia zawsze kapalam sie w takiej ze po wyjsciu z wannym tylek mialam czerwony:-)
W biedronce sa nowe soczki Pycholandia o smaku banana i truskawki i poprostu oszalalam na punkcie tych soczkow uwielbiam!:-)dzidzia tez bo wariuje:-)
Zaczelam sprzatac i tak mnie wzielo ze dopiero skonczylam:-)Kapac sie mozna oczywiscie tylko ze jak mam siedziec w letniej wodzie to mnie trafia zawsze kapalam sie w takiej ze po wyjsciu z wannym tylek mialam czerwony:-)
W biedronce sa nowe soczki Pycholandia o smaku banana i truskawki i poprostu oszalalam na punkcie tych soczkow uwielbiam!:-)dzidzia tez bo wariuje:-)


zazdroszcze, bo ja kinoman jestem