reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

EWCIK100, mój syn też ma zawsze czyste ręce... ;D
U mnie taki system motywacji działa, ale nie prowadzę tabelek. Patryk wie, że za grzeczne zachowanie lub piątki w szkole, pojedzie na basen lub do skaytparku. Brudne ubrania wrzuca do kosza na brudy, ale czasami zostawi skarpetki na środku pokoju... ::) Na okrągło przypominam mu o jego obowiązkach i może w końcu zapamięta... ;)
 
reklama
Hello
Jak załatwiac sprawy w urzędach to z samego rana
wyszłam przed 8 i juz o 9.30 byłam z powrotem
załatwiałam dodatek mieszkaniowy

U mnie tez dzieci nic nie mówiły o hallowen w szkole chyba nic nie organizują
moje dzieci do niedawna chodziły spać wcześnie ok. 20
ale od czasu kiedy chodzą do świetlicy przy kościele chodzą spać ok.22.00
bo świetlica jest do 19.00
no a najmniejszy to różnie zależy jak długo w dzień śpi
 
jeśli chodzi o brudne ręce, to ja mojego kilka lat temu nastraszyłam opowieściami o chorobach typu żółtaczka i teraz sam myje, ale o buzi już nie pamięta i widać co było w szkole na obiad.Co do wychowywania, to odkad zaczęłam być konsekwentna jest znacznie lepiej. Czasem mnie samej jest przykro, że nie pojedziemy np. w sobotę do parku lub na lody, ale jakkiedyś się łamałam, to Alex wiedział, że może robić co chce, a teraz wie, że jestem twarda i jest milszy. Poza tym baaaardzo złagodniał odkąd pojawiła się Wiktoria, już nie jest taki uparty,
 
a oto Bartek z Kacprem

2510050385cs.jpg


i Paulina

p90700756ix.jpg


Paulina się myje niechętnie, ale Bartkowi nie musze mówić żeby się umył robi to sam bez przypominania
a z jakich podręcznikówk korzystają wasz dzieci
 
Alex w zeszłym roku miał Ekoludka, a w tym ma "Już w szkole" i to mi się wydaje lepsze i ciekawsze.
Czy macie jakiś pomysł na urodziny 8 latka ( w domu nie wchodzi w rachubę). Kolorado i temu podobne były w zeszłym roku i już ich nudzi, gdzie sa urodzinowe przyjecia Waszych dzieci i ich kolegóe?
 
Agnexx Patryk to chyba do ciebie podobny a Sebastian do taty -mam rację

My tez mamy Już w szkole , pamiętam jak Paulina miała Przygodę z klasą to dopiero był niewypał

My urodziny spędzamy w domu bez kolegów bo mój Bartek nie ma kolegów w szkole, on jest troche taki domator
i synuś mamusi
 
reklama
Dzieki Basia, faktycznie "włochate" maleństwo. Twoi chłopcy to chyba podobni do sebie. Agnes u Ciebie chyba są różni jak u mnie (narazie moje dzieci są kompletnie inne, ale nie uwierzycie, że Alex tez miał takie czarne długie włosy w wieku Wiki.)
 
Do góry