reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

U nas też komunia. Na szczęście nie planujemy wielu gości. Doliczyłam się 10 osób. Mężowi udało się w ostatniej chwili zarezerwować stolik w restauracji. Podobno trzeba to robić rok wcześniej  ::)! Z ubraniem tez nie będzie problemu, bo wszyscy chłopcy będą tak samo ubrani i jedna mama wzięła na siebie organizację strojów. Z Jeremim będzie gorzej, bo chrzestni sa spoza rodziny i szykuje się impreza na jakieś 20 osób. Ale to dopiero za 7 lat - co ja się martwię na zapas?  ;D

Nie wiem, jak u Was, ale tu była dzisiaj piękna pogoda. Wyspacerowaliśmy się na zapas, bo od jutra znowu ma padać. :mad:

I jeszcze mój pulpet w kąpieli:


kapiel29kv.jpg

kapiel33ya.jpg
 
reklama
Mokkate: u nas wszyscy błękitnoocy. Moje trochę bardziej szare. Ale dzieci mają niebieściutkie po tatuśku :p.
Nie gniewajcie się dziewczyny, ale usunę mojego kąpielowego pulpeta,bo nie chcę, żeby ktoś sobie go ściągał i przerabiał według swojej chorej wyobraźni. A ostatnio parę razy czytałam coś na ten temat.
 
Ewcik100 Pulpecik słodki, kawał chłopaka z niego, moja Wiki po kąpieli to taka drobinka...

U nas te choróbska się kłębią teraz Wiki ma gorączkę i katar, kaszel, z oczków leci... oby do wiosny :)
 
A jak pulpecik miał miesiąc to wyglądał tak:

kwiecien15ea.jpg


Mnie też dzisiaj po spacerze coś zaczęło brać. Wróciłam jakaś taka rozpalona. Na szczęście już lepiej. Niestety, teraz chorób będzie coraz więcej, bo taka pora roku. I jeszcze te zmiany temperatury. Parę dni temu mróz, a dzisiaj było tak ciepło. Organizm nie potrafi tak szybko się przestawić. Chyba zaczniemy pić wyciąg z grapefruita. Smakuje koszmarnie, ale pomaga zachować odporność przy zmianie pór roku
 
Mój tato i jego mama mają błękitne oczy, ale jakoś nikt tego nie odziedziczył :(
Może mieszkanka mojego brzuszka???
Jestem po wizycie i USG. Wszystko jest ok.
Pępowny na szyi nie ma!!!
Przez następne 2-3 tygodnie jeszcze się "nie rozdwoję" (najprawdopodobniej), bo wszystko zamknięte. ;D
 
MOKKATE ale ci fajnie jak ja uwielbiam takie małe dzieciaczki
mogłabym mieć juz następne  ::)
ale raczej juz się nie skuszę ;D

JEREMI SUPER 8)

a to mój urwis chodzący

2nk3h33ci40syqv8.jpg

 
:D
Niedługo będę Wam sie wypłakiwać, jaka to niewyspana jestem. ;)
I muszę się przynać, że boję się karmienia, bo poprzednio w ogóle mi nie wyszło :(
 
Witam!
Mokkate:poczekaj do 5 marca to będziemy miały dzieci urodzone tego samego dnia ;D
Basia: Kacper już chodzi, a my dopiero zaczynamy raczkować ::)
 
reklama
Do góry