reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Cześć :) Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Chciałam się tylko pożegnać. Widziałam, że usunęłyście mnie z grupy. Całkowicie Was rozumiem. Przepraszam, że tak dziwnie urwał mi się kontakt z wątkiem kwietniowych maluszków. Niestety ledwo ogarniam wątek moich majówek, z którymi się dość zżyłam przez ostatnie prawie 4 lata i na wątek kwietniowy przestałam zaglądać :( Życzę Waszym maluszkom dużo zdrówka i uśmiechu, a Wam cudownego macierzyństwa. Dziękuję ,że mogłam Was bliżej poznać. Bardzo miłe z Was dziewczyny :)
 
reklama
hej dziewczyny, zaczęłam walczyć z ciuszkami zimowymi mojej córki, trochę dziś wystawiłam, może coś się wam przyda


kurteczka na zimę roz. 68
MamaSprzeda.pl - Kurteczka zimowa roz. 68+ 6-9M



kurtka na zimę+ocieplane spodenki, z kolekcji dla chłopców roz. 86
MamaSprzeda.pl - Kurtka zimowa + spodnie + rękawiczki roz. 86 cocodrillo



kurtka na zimę+ocieplane spodenki roz. 92
MamaSprzeda.pl - Kurtka zimowa + spodnie + rękawiczki roz. 92 cocodrillo



kurtka na zimę z odpinanym kapturem roz. 92
MamaSprzeda.pl - kurtka zimowa cocodrillo roz. 104



cała reszta tutaj :-)
MamaSprzeda.pl


pytajcie o szczegóły :-)


 
Do góry