reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziewczyny a co wy na to, żeby nasz wątek przenieść na taki główny...tylko nie wiem jak by to można zrobić...? Fajnie by było być bardziej widocznymi, bo tu trudno nas znaleźć ;) nie wiem, co o tym myślicie?
 
reklama
dziękuję za miłe słowa:)

nadzieja zaczyna wzrastać bo z objawów sądzę że owulacja była najpóźniej 17-18 lipiec więc to jest minimum 18dni więc powinnam mieć już@, no nic czekam dalej cierpliwie mniej lub bardziej;)

fajnie że jest coraz większe grono kwietniowych mam:) mam nadzieję że z wami zostanę:tak:

teraz objawów nie mam jeszcze ale w poprzedniej ciąży też nie miałam nic, żadnych mdłości wymiotów itp, jedynie byłam śpiąca mniej więcej do połowy, no i zgaga mi w późniejszych miesiącach bardzo dokuczała:baffled:

mam ogromną nadzieje że z nami zostaniesz!!!

Ja jutro rano robię kolejny test żeby się upewnić bo nadal nie dowierzam, a po południu zadzwonie do lekarza zapytać kiedy mam go odwiedzić.

Dziewczyny a co wy na to, żeby nasz wątek przenieść na taki główny...tylko nie wiem jak by to można zrobić...? Fajnie by było być bardziej widocznymi, bo tu trudno nas znaleźć ;) nie wiem, co o tym myślicie?

jestem jak najbardziej "ZA", świetny pomysł, marcowe mamy już są, kolej na nas :)
 
ja bez usmiechu bo sie bardzo denerwuje

nie mam ZADNYCH OBJAWOW.... wogole nic, zero i sie boje ze cos jest nie tak.......

termin mi wychodzi na 4 kwietnia z moich obliczen. zobaczymy co lekarz powie
 
witam! ostatni okres dostałam 26 czerwca , bolą mnie cycki i nie mogę patrzeć na moją ukochaną kawę:szok: jak mnie nos nie myli to będę mieć termin na 2 kwietnia :-) czy znajdzie się ktoś jeszcze z kwietniówek?
 
reklama
Dziewczyny, gratuluję serdecznie fasolinek, ja też jestem Kwietniówką tyle, że z 2007.
Cudownych 9 m-cy i prześlicznych dzieci...:-)
 
Do góry