reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Wszystkim kwietniówkom miłgeo dnia życzę ja I antek;-)
zaraz ruszamy na spacer a potem zadzwonie do gina i zapytam kiedy mnie zaprasza:tak:
 
reklama
Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie:)
Ja też już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza, bo nadal jeszcze nie mogę w to wszystko uwierzyć! Jak na razie nie mam żadnych dolegliwości ciążowych, ale to chyba za wcześnie bo to 5 tydzień jak wynika z moich obliczeń. A jak jest z tymi objawami u Was?
Miłego dnia:D
 
U mnie z objawami cieniutko, jedynie ogromna senność i delikatny "ból" brzucha. Tak samo jak w ciąży z Alą. Wegług moich obliczeń termin mam na 1 kwietenia :D zobaczymy jak wyliczy lekarz.
 
witam

widzę że grono się bardzo powiększyło:-) super!!

ja póki co okresu nie mam, także czekam do poniedziałku i znowu ide do gina, mam nadzieję że już będzie coś bardziej jasne, bo ta niepewność mnie dobija, tempka póki co wysoka także jest nadzieja...
trzymajcie kciuki żebym też była kwietniową mamusią....
miłego dnia życzę:-)
 
Cześc dziewczyny
Ja tez jeszcze nie mam uciążliwych objawów, jedyne co mnie męczy to sennośc.
Mam cichą nadzieję że ta ciąża również minie mi bez nieprzyjemności tak jak poprzednia(sama radośc oczekiwania :-)), chociaż wiem że każda jest inna i teraz nie musi byc tak kolorowo.
Widzę że jest tu więcej dziewczyn ze starszymi dzieciaczkami, czasem się zastanawiam jak zareaguje Oliwka na młodszego braciszka lub siostrzyczkę... na szczęście jest jeszcze dużo czasu żeby ją przygotowac.
 
robaczek_25 nie trac nadzieji, wysoka temp dobrze świadczy.
Trzymamy kciuki i czekamy razem z Tobą do poniedziałku :-)
 
Robaczek uszy do góry:tak:fasola po prostu dobrze sie ukryła:tak:
wewantababy w jak na razie czasem zgaga sie pojawi i wcaz bym spała , ale z tym moim bąblem to nirealne

Gin zaprasza mnie najwczesniej za tydzien . Najlepiej za dwa , ale zna już moja niecierpliwa nature:-)
 
Witajcie dziewczyny!

Ja również mam przewidywany termin ma kwiecień :)
Nieśmiało do was dołączam. Jutro idę na drugą betę, mam nadzieję że wzrosła...
Pozdrawiam was i mam nadzieję że będzie nam się tu dobrze razem oczekiwało przyjścia maluszków na świat :))
 
reklama
dziękuję za miłe słowa:)

nadzieja zaczyna wzrastać bo z objawów sądzę że owulacja była najpóźniej 17-18 lipiec więc to jest minimum 18dni więc powinnam mieć już@, no nic czekam dalej cierpliwie mniej lub bardziej;)

fajnie że jest coraz większe grono kwietniowych mam:) mam nadzieję że z wami zostanę:tak:

teraz objawów nie mam jeszcze ale w poprzedniej ciąży też nie miałam nic, żadnych mdłości wymiotów itp, jedynie byłam śpiąca mniej więcej do połowy, no i zgaga mi w późniejszych miesiącach bardzo dokuczała:baffled:
 
Do góry