reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Hej dziewczynki!
U nas nerwówka.... ojciec zjechał do Polski i ciągle awantury o wszystko.. W ogóle tyle problemów teraz powychodziło... nawet nie mam ochoty o tym pisać. Pozytywny aspekt dzisiejszego dnia - zaczynamy 27 tc :)
Całusy i miłego dnia!
 
witajcie,
ja już dzisiaj od 5 na nogach - a to za sprawą mojej kochanej psinki, odprawiłam męża do pracy przed 6 a potem....musiałam znowu jechać do dentysty, bo w nocy rozbolał mnie ząb...dentystka przyjeła mnie bez kolejki (chodzę prywatnie)niestety zbyt duzo nie zdziałała, bo dziąsło zaczęło bardzo krwawióc i jak powiedziała "nie chce na ślepo wiercić", włożyła mi tam jakieś lekarstwo i kolejna wizyta 23.01. dzień pochmurny, nudny, taki melancholijny,. Ogarnełam "z grubsza" mieszkanie i zaraz muszę upitraszyć jakiś obiad.
Życzę miłego dnia :) buziaki
 
muszę się wam pochwalić!!!
Wygrałam główną nagrodę w konkursie, wktórym kiedyś brałam udział... kolczyki za 3 stówy! :) Kurczę ale się cieszę! :)

edit!! Kolczyki kosztują 7 stów, nie 3 ! Matko Boska!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pauletta teraz to już się pogubiłam. Według terminu, OM i USG to 27 tc... chyba, że coś poknociłam?:)

edit - mój błąd, faktycznie 28tc, przepraszam! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry