reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
hehe reniuszek ja nie mam wyrzutów sumienia tylko jednak będąc 8 godzin w pracy wypadałoby się nią zająć :).
Sonisia Tobie też by się przydało zwolnić tempo... a propos dziewczyny z 3miasta.. coś ucichło o naszym spotkaniu na jakąś kawusie :)
 
stokrotta - ja o wielu rzeczach zapominam, jak nie zanotuję to nie załatwię - także kochana nie jestes sama :) u mnie tez się zapowiadaja wizyty w sądzie...mam nadzieję, że szybko sprawa się zakończy :)karina - trzymam kciuki za wizytę :0 ewelka - nic nie mów o bezsenności - najgorsze jest to, że nic mi nie pomaga...a pobudka 3 razy w nocy to norma...nie wspomnę juz o wstawaniu dodatkowym do lazienki :/ sonisia - super temat na pracę magisterską :)
 
kurczaki, właśnie się dowiedziałam że u młodego w przedszkolu panuje mononukleoza :/ a on od dwóch tygodni jest jakiś taki nie wyraźny.... idę z nim dziś do lekarza...:(
 
Dziewczynki ja swojego persa ( kotke) z pomoca FELIXA (zrzeszenia hodowców) sprowadzalam z hodowli z Estonii bo wlasnie zalezalo mi na tym aby mial spokojne usposobienie i jestem bardzo zadowolona :). Moja Jasmine ( zwana w domu Zochą) jest bardzo spokojnym kotem , nigdy w zyciu nie zrobila nikomu krzywdy .. to raczej bardziej musze patrzec zeby Marcel jej czegos nie zrobil , bo wiecznie ja przytula , kladzie sie na niej itd. No ale wiadomo kot kotu nie równy i ciezko powiedziec jak bedzie z waszymi kociakami jak urodza sie dzidziusie .
Ja jestem zadowolona :) jedynie co mnie troche denerwuje to wieczne czesanie , pudrowanie , kapanie ehhh no ale trzeba .

a to moja Zocha niestety zdjecie ze strony hodowli , dzisiaj postaram sie zrobic jakies aktualne :)
Zocha 1 po lewej

jasmine.JPG

mam nadzieje ze nie dostane bana bo nie wiem czy mozna takie linki wklejac ale bardzo poelcam ta hodowle
Uudised
 

Załączniki

  • jasmine.jpg
    jasmine.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 17
MamiDo - mam złe wspomnienia o szpitalu w Będzinie, poza tym planuję rodzić w Katowicach w prywatnym szpitalu, więc postanowiłam do nich iść do szkoły rodzenia. Pomyślałam, że dobrze by było potem kojarzyć jakiś lekarzy czy położne, bo moja lekarka prowadząca pracuje w innym szpitalu, więc raczej nikogo nie będę tam znać.
Pies ma własną szczotkę do zębów? Mój mógły tylko zjadać naszą, bo prywatnej nie posiada.:-)

vilmaq, sonisia, karina26 - witam w klubie pracujących mam, chociaż powiem Wam, że jak wrócę z pracy, ugotuje obiad, wyjde z psem i potem ograrnę kuchnię to już na nic nie mam siły i marzę tylko o wygodnym łóżku.

Wy już dziewczyny o porządkach świątecznych - ja nie mam siły. Mężuś bierze wolne w tym tygodniu to mi okna umyje - zuch chłopak.
 
Gochson- na Łubinowej zamierzasz rodzić? Chodzenie do szkoły w Będzinie, nie zobowiązuje do rodzenia tam, a jeśli chodzi o Katowice, to tam też są darmowe szkoły rodzenia:tak:- ale to oczywiście Twój wybór:-)

Taa, pies ma, a raczej miał własną szczotkę-żadnych wyziewów w domu- wszyscy mają zęby i wszyscy je myją:-D:tak:

Vilmaq- no nie strasz:szok:, biedny maluch
 
Ostatnia edycja:
Julianna Wiem, że temat trochę nie ten;-), ale mam nadzieję , że wybaczysz kochana moderatrko. Który szpital ostatecznie wybrałaś?
Stokrotta i ty przeciwko mnie? :rofl2: Szpitala jeszcze nie wybrałam, ciagle sie waham, czekam na relacje koleżanki co rodziła w sobote na Ujastku i na koniec remontu w Żeromskim. Ale ci się szybko udało umówić na połówkowe, ja czekałam 3 tygodnie! A to już za 7h ;-)
 
gochson takiego męża to tylko pozazdrościć :tak:mojemu to nawet kubka po kawie nie chce się do zlewu wstawić :wściekła/y: sonisia przydałby ci się chociaż jeden wolny dzień:tak: stokrota ja zapomniałam wczoraj o wywiadówce u mojego syna:szok: a jeszcze podpisywałam kartkę z powiadomieniem:no: kasiagaw ułożenie miedncowe to ułożenie w poprzek brzucha- w jednym moim boku jest głowa dzidzi a w drugim pupa:-) dziewczyny chyba dobrze nazwałam to ułożenie? porannakawo piękne kotki:tak: ja też dzisiaj jakaś bez życia jestem a o spaniu to nawet nie piszę bo masakra jak nić:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
porannakawa - śliczna kicia:) jak się dorwę do domowego laptopa, to (jak nie zapomnę...) wrzucę Wam zdjęcie naszej pierdoły;-)
Goshon - ja mam tak samo; na szczęście mam pracę biurową przed komputerem, więc nie muszę siedzieć pełnych 8 godz, tylko mogę wyjść po 4-5 godz, ale i tak po powrocie do domu - zakupki, obiadek, ogarnięcie kuchni i potem to wychodzi - 21, a ja śpię :baffled:
 
Do góry