reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKAŻCIE JAK WASZE DZIECI ŚPIĄ!!!!!!!!!!!!!

reklama
............. nie no Blaszako, Twoja Kasia sprawiła, że wybuchnęłam głośnym smiechem ;D ;D ;D i się pposmarrkałam...sorka za takie detale...Najbrdziej podobało mi się to Jka mała spała na stojąco prawie, jak zołnierz....hehehehehehehhehehhehehehehhe
A ja myslałam,że Zuzinek wyczynia cuda jak śpi.....
a własnie czy Twoje dziecia mówi przez sen, bo Zuzinek ostatnio w nocy tez ma dużo do powiedzenia ;) :)
 
No i wykrakałam, dzisiaj moja młoda została brutalnie obudzona o 6:30 i zabrana na pobieranie krwi. Wypłakała sie i była w sumie bardzo dzielna. No i wytrzymała do 15:30 po czym na nocniku przy bajce zasneła, a wiec dla potomnych i dla Was kochane uwieczniłam jej poze :)

MIŁEGO OGLĄDANIA

i pamietajcie nigdy nie wiecie co was moze spotkać, więc aparat miejcie przy sobie ;)

6331651_d.jpg
 
Poczekaj jeszcze chwilkę i Julka zacznie przybierac takie pozy że ze smiechu pekniesz :)

A le miło mi ze sie wam mój "bachorek" podoba
 
Zuzia w łózeczku, wyjatkowo wzdłuż, i jescze przykryta, a to się rzadko zdarza... :)




Tu mialam 14 miesięcy,i spało mi się słodko...(tym bardziej,że chwilę przed tym spalaszowałam czekoladę)




ale mi się dobrze spało...wnieśli do domu, zdjeli czapkę, a ja nic..:)

 
reklama
Do góry