reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKOIK NASZEGO MALEŃSTWA

madzka

Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2005
Postów
320
Nie wiem czy gdzieś był poruszany ten temat ale spróbujemy. Myśle że tu możemy wymienić się ciekawymi pomysłami.

My już zaczeliśmy przygotowywać kącik dla naszego maleństwa zapowiada się superrr.. postanowiliśmy narysować na jednej ścianie o wymiarach 2.5 m, 3.5 m kubusia puchatka narazie zaczyna się szkicowanie ale już jest super:) jak będzie gotowe to wkleje fotke oczywiście my nie posiadamy żadnych zdoności artystycznych ale mamy wójka który podjął się tej otóż pracy potem będzie kupowanie mebelków i całego sprzętu :) pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Nasza dzidzia nie będzie miała swojego pokoiku, bo wstawimy łóżeczko do naszej sypialni. Niestety, metraż nie pozwala na szaleństwa "kącikowe", pewnie jakieś obrazki dzidziowe powiesimy na ścianie nad łóżeczkiem, ale znając zdolności techniczne mojego P., to raczej może nie dojśc do skutku ::) Żałuję trochę,że nie będę mogła "zaszaleć" z ozdóbkami, kolorową tapetą itd., ale "odbiję" to sobie w przyszłości, jak maluch podrośnie i będzie potrzebował własnego pokoju ;) A może zmienimy mieszkanie na większe...? Na razie z miłą chęcią pooglądam Wasze "dzieła" ;D
 
My i owszem mamy pokoik dla dziecka , ale postanowilismy , ze malutka bedzie spala u nas w sypialni. W lipcu, mam nadzieje, wkoncu zabierzemy sie za jego uzadzanie ( chodzi mi o kacik zuzki ). Nie chcialoby mi sie latac z pokoju do pokoju na kazdy je placz w nocy , a tak to bedzie blisko. Moze jak bedzie ciut starsza to wyeksmitujemy ja do jej pokoiku ;D
 
no my również będziemy spać w tym pokoiku do czasu aż maleństwo podrosnie ale pokoik już będzie urządzony na jakiś dłuższy czas bo już mam dość remontów w mieszkaniu każdego roku właśnie na wiosne bieżemy się za jakiś remont dwa lata ten pokoik był nieruszany widocznie tak miało być .
 
My tez jak narazie urządzimy kącik dla małej w sypialni zeby byc blisko niej a jak bedzie większa to my sie wyniesiemy do salonu i wtedy bedzie miała juz swoj pokoik ;D
 
My tez podobnie jak Jaaga, ale odświeżone wszystko i kolory w sypialni bardziej pod małą istotke niz pod nas tyle że bez dziecinnych pierdułek, narazie jest na to czas :)
kinkiecik tylko blisko łóżeczka specjalnie montowany i dziecinny dla Mrówy ;D
 
My robimy generalny remont sypialni i mala bedzie miec lozeczko postawione przy naszym lozku. Oprocz tego przejmie po mamusi komode, gdzie bede trzymac jej ciuszki i inne rzeczy :) O osobnym pokoiku pomyslimy jak mala podrosnie, narazie bez sensu byloby gonic po pietrach kilka razy w nocy :)
Madzka, to koncz kubusia, rob foty i sie chwal! :)
 
Mój małozonek z racji, ze jest grafikiem..wykonał sam dla swojej córuni piękne obrazki na sciane ..z myszką mickey ,puchatkiem itd własnie wczoraj je powiesilismy , sa baaardzo kolorowe ..mam nadzieje ,ze spodobają sie dzidzi ;D
 
Jaaga, swietnie, ze tak sie zlozylo, ze Twoj mezus mogl wykorzystac zdolnosci i zrobic obrazki dla Malenstwa.
Zrob fotki i nam wklej, zebysmy mogly podziwiac Jego dzielo :)
 
reklama
Do kącika córci wyhaftowałam króliczki, które zawisną nad łóżeczkiem:
kk8ty.jpg
 
Do góry