reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2013' rozpoczęty przez martOocha, 10 Wrzesień 2013.

1. martOocha

martOocha Nowy Rok-Nowe Marzenia

Opinie są różna- ale jedna moja przyjaciółka mówiła że dzięki niemu spokojnie spała i była bardzo zadowolona.
    My jesteśmy zdecydowani i na pewno kupimy. A opinie w internecie jak opinie w internecie..
    Co do pokoiku to nasz prezentuje się tak:)
    View attachment 581959

2. deli80

deli80 mama Oliwii i Maksymilian

Chyba już większość ma koncepcję jak ma wyglądać pokój/kącik naszych maluszków, a niektóre z nas już mają przygotowane związku z tym zapraszam do prezentacji pokoików :-)

martoOcha pozwoliłam sobie przenieść twój pokoik :-)

Ostatnia edycja: 11 Wrzesień 2013
  3. reklama
  4. Iwona Uzar

Iwona Uzar Fanka BB :)

Martoch sliczny, przecudny pokoik. A twoja córcia bedzie miała na imie Stella? Niespotykane....

5. joanna_84

joanna_84 Fanka BB :)

martoocha przecudny masz pokoik :-D

6. Kamcia2810

Kamcia2810 Fanka BB :)

Martoocha bardzo ładny pokoik a dywan jest ekstra :D

7. martOocha

martOocha Nowy Rok-Nowe Marzenia

Stella- bo to moja mała gwiazda z nieba..wyczekana, wypłakana i bardzo bardzo mocno kochana..

8. Antiope

Antiope Fanka BB :)

martOocha Stella śliczne imię. Też takie brałam pod uwagę, gdybym miała mieć córeczkę. Brałam też pod uwagę wersję Asteria

9. SonySony

SonySony Fanka BB :)

Martocha bardzo ładnie urządzony pokoik. Stella będzie zachwycona.

10. reklama
  11. koreczek83

koreczek83 Mama wrześniowa 2005

Martocha fajny ten pokoik i nas bedzie kącik ... ale dopiero po niedzieli go zrobie :-)

12. die_perle

die_perle Fanka BB :)

MARTOCHA JESTEM POD WRAZENIEM I POKOIKU - UWIELBIAM TAKI STYL I IMIENIA- tak mi się jakos kojazylo ze wlansie Antiope cos kiedyś o Stelli wspominala....imie cudne! pokoik cudny.....zabieram się zatem za grochowy kącik cobym tez mogla wstawić fotony :)

Poleć forum