reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

reklama
Agnieszkaala oj tak - zdecydowanie, z Ktośkiem będzie prezentowała się jeszcze lepiej :tak:
Rajani dziecko będziesz rabować ?:-D I to jeszcze takie jakby to powiedzieć...no nie do końca jeszcze urodzone?:-):-):-)
Martocha a ja miałam ciężko się zdecydować, bo kosze tez mi się strasznie podobają, ale jak trafiła się okazja - kołyska za 80zł to nie było się nad czym zastanawiać:tak:
Kurcze kołyskę ubrałam, a torby jeszcze nie spakowałam ;-)
 
Oj tam, oj tam :) podzielimy sie kolyska ;)

Jestem ciekawa Twojego pokoiku w calosci :)

Ja bede miala maly kacik dla synka.

Ja torby mam w pol spakowane i duzo rzeczy lezy w lozeczku bo nie mam narazie gdzie trzymac poki porzadku nie zrobie. a i nawet lezaczek juz mam, odkupilam od kolezanki w stanie idealnym fisher pricea za grosze :)
 
Dziewczyny a powiedzcie jak rozwiazalyscie sprawe przewijaka/komody/wanienki? no bo w sumie jak kapiemy maluszka w laziewnce to dobrze byloby miec miejsce do przewijania od razu tam zeby z nim nie biegac po mieszkaniu, ale z kolei w pokoju tez wygodnie miec komode... ale co, przenosic kosmetyki za kazdym razem do kapieli? i ewentualnie np.przewijak na pralke polozyc a w ciagu dnia niuech lezy na komodzie w pokoiku? jestem ciekawa jak to rozplanowalyscie. Wanienke bedziecie miec na stelazu czy wkladana do wanny?
 
a to pokoj mojego niuńka jeszcze nie wykończony bez dywanika i łóżeczka i innych jakis pierdołek
DSC00367.jpg
 

Załączniki

  • DSC00367.jpg
    DSC00367.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 222
co do przewijaka to kupie i bedzie w pokoju , a co do wanienki to myśleliśmy o takiej an stelażu i z wkladem bo bardzo praktyczny jest
 
wózek miał byś poczatkowo granatowo-grafitowy bo do chlopaka pasuje ale sie nasłuchałąm że niby ktoś miał mieć dziewczynke a tu przy porodzie okazało się na odwrót więc kupilismy taki pistacjowo-grafitowy że taki uniwersalny ;p
 
reklama
Do góry