reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

martOocha

Nowy Rok-Nowe Marzenia
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2011
Postów
2 581
Miasto
Warszawa
Dziewczynki a czy był juz temat MONITORÓW ODDECHU???
Właśnie siedzę i czytam i czytam i nie wiem który kupić:confused:
Chodzi mi po głowie Monitor oddechu AC300 Angelcare, jakieś opinie pomocne?

Opinie są różna- ale jedna moja przyjaciółka mówiła że dzięki niemu spokojnie spała i była bardzo zadowolona.
My jesteśmy zdecydowani i na pewno kupimy. A opinie w internecie jak opinie w internecie..
Co do pokoiku to nasz prezentuje się tak:)
Zobacz załącznik 581959
 
reklama
Chyba już większość ma koncepcję jak ma wyglądać pokój/kącik naszych maluszków, a niektóre z nas już mają przygotowane związku z tym zapraszam do prezentacji pokoików :-)

martoOcha pozwoliłam sobie przenieść twój pokoik :-)
 
Ostatnia edycja:
martOocha Stella śliczne imię. Też takie brałam pod uwagę, gdybym miała mieć córeczkę. Brałam też pod uwagę wersję Asteria
 
reklama
MARTOCHA JESTEM POD WRAZENIEM I POKOIKU - UWIELBIAM TAKI STYL I IMIENIA- tak mi się jakos kojazylo ze wlansie Antiope cos kiedyś o Stelli wspominala....imie cudne! pokoik cudny.....zabieram się zatem za grochowy kącik cobym tez mogla wstawić fotony :)
 
Do góry