reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecacz majówek + szpitalny niezbędnik

reklama
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze do szpitala nie mam nic:eek: To moze czas zaczac kupowac i zaniedlugo sie pakowac... Ogolnie plan moj jest taki, ze chce miec wszystko gotowe pod koniec kwietnia, bo termin mam na 22maj.
 
Ja jeszcze do szpitala nie mam nic:eek: To moze czas zaczac kupowac i zaniedlugo sie pakowac... Ogolnie plan moj jest taki, ze chce miec wszystko gotowe pod koniec kwietnia, bo termin mam na 22maj.

kasienka nic się nie martw ja z wyprawki to mam dopiero podkłady poporodowe zamówione ale kurier jeszcze jedzie:-)
już powoli zaczynam się rozglądać i koszulki to chcę najlepiej na cienkich ramiączkach lub z krótkim rękawkiem ale rozchylane z przodu. Koszula nocna ciążowa na ramiączkach L Producent (3027593725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub KOSZULA NOCNA CIAZOWA, DO KARMIENIA I PORODU ...XL (3027313399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wydaje mi się że te na guziki fajnie wyglądają ale są niepraktyczne
 
Witam,

osobiście mam jeszcze sporo czasu do rozpakowania :), a mimo to już mam torbę uszykowaną, ale jak na razie z niezbędnikiem (piżamka, ręcznik itp.) resztę dopakuję wkrótce. Dlaczego tak wcześnie? Broń Boże nie chcę zapeszać, ale niestety po doświadczeniach z poprzedniej ciąży wolę być przygotowana. Trzy razy lądowałam w szpitalu przed porodem, w dodatku raz z "przedwczesnym" który na szczęście udało się zatrzymać. Mąż musiał kilka razy po "cosie" do domu wracać i było kupę zamieszania przy tym, czego obecnie wolę uniknąć.
 
Kasienkadg nie przejmuj się bo ja też nic nie mam, termin też mam na 22 maj wg. usg i dzisiaj mi gin. powiedziała, że bardo możliwe że urodze w tym terminie nie później :) Jedyne co mam to ciuszki dla Małej i przewijak z wanienką...:-)
 
a ja nie mam nic a nic do szpitala :p Na szczęście mój szpital na swojej stronie internetowej umieścił ściągę dla przyszłym mam i ojców co ze sobą zabrać i w jakiej ilości. W sumie najpierw zacznę od koszuli nocnych bo ja śpię normalnie w topach i majtkach więc nie mam nic co by się nadało. Zastanawiam się nad stanikiem do karmienia, jakoś te dostępne w sklepach odstraszają mnie ceną :/ za to mamy takie krótkie topy bawełniane, zastanawiam się czy to by nie dało rady na noc?
 
reklama
Ja mam ciuszki, nozyczki, 2 kocyki,reczniczek kapielowy, termometr, 4pieluchy tetrowe, 2 flanelowe, szczotke do wlosow i maskotke z grzechotka do powieszenia. I to by bylo na tyle;)

A dzis sie dowiedzialam, ze wozek zasponsoruja dziadkowie;) Wiec najwiekszy wydatek z glowy;)
 
Do góry