reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecacz majówek + szpitalny niezbędnik

reklama
A ja kupiłam dwie, bo napisali, że wielorazowe, ergo uznałam, że można prać co chwilę... Chyba dokupię, bo stać nad umywalką z rozepchanym kroczem to tak średnio... :-D
 
Ja chyba dokupię ze 2, bo mam też 2, ale przy Kubie to nam w ogóle nie pozwalali w tym chodzić, tylko trzymać te podkładziska udami:baffled: Ale teraz będę się kłócić, jakby co. A w domu te majciochy też się przydają, zwłaszcza po cc.
 
Ja miałam dwa. Jak jeden się zabrudził, to przepierałam i nosiłam drugi. Wystarczyło. Ale ja w sumie karmiłam tylko 3 miesiące, to może nie jest dobry przykład.
 
Ja sobie kupię 3 lub 4. Myślę, że powinno wystarczyć.
A odnosnie tych biustonoszy to szukać takich z fiszbinami czy wystarczą bez? Dobrze piersi będą trzymać?
 
Piersi same sie beda trzymac! :-) Ja tylko bez fiszbin.nie wyobrazam sobie usztywnionego na pelny biust ubrac.Ale wiem,ze wiele mam nosi i nie marudzi.Ja mialam sporo mleka i czasem ten mieciutki tez uwieral...Mialam 3 i wystarczaly na poczatek.Pozniej jeden wywalilam bo sie zniszczyl i kupilam 2.Teraz do szpitala kupie 2 jakbym przeciekla.:dry:Pozniej sobie dokupie jeszcze...
 
staniki do karmienia kupiłam do szpitala dwa, później dokupie.. zresztą nie wiadomo do końca jak to będzie z rozmiarem biustu po porodzie, gdy mleko będzie się zbierać

majtek jednorazowych mam 5 sztuk i 5 sztuk zwykłych bawełnianych
 
reklama
Do góry