reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/ Odradzam

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
5 909
Miasto
Manchester / NHS
Pomyślałam sobie, że warto założyć osobny wąteczek dla mamusiek z UK, o tym co warto kupić, a czym nie warto zaprzątac sobie głowy. Zapraszam serdecznie do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciekawy watek :)
myślę, ze będę tutaj częstym gościem bo w sumie od niedawna jestem w uk i wiem jeszcze zdecydowanie za mało.
Tym bardziej , ze ta wyspa potrafi zaskoczyć :tak::tak::tak:
 
wiec ja odradzam oliwke j&j mojego synka uczulila:) jedyne to co z produktow tu nam nie podeszlo aha i co do strelizatorow butelek odradzam tommee teppe choc butelki sa super ale mysle ze lepiej zainwestowac w ten z aventu jak bylam niania to taki babeczka miala szybciutko butelki sie wyparzaja w tt trzeba czekac 3 godzinki:)
 
polecam oliwke z asdy ma piekny zapach podobny do polskiej bambino ladnie sie wchlania i nie uczula:) do twarzy zas uzywam kremu avenno z j&j jest bez zpachowy dobrze nawilza i dobry na wysypki rowniez godny polecenia jest lezaczek bujaczek fisher price rainforest moje dziedzie jest nim zachwycone:)
 
Cala seria J&J potrafi uczulac, jesli nie od razu, to po dluzszym stosowaniu. my mielismy problem z chusteczkami, do dupinki byly ok, ale buzia od razu czerwona, a i pozniej dupinke podraznialo




 
czesc dziewczyny,
swietny temat,
ja walasnie jestem na etapie wyprawki bo moj maluszek (jak wszystko bedzie dobrze) ma sie urodzic za 9ty. to jakie buteleczki i sterylizatory polecacie? te do mkrofali czy electryczne.
pozdrawiam

Sylwia
 
dziewczynki a jaki laktator polecacie??reczny czy elektryczny??jakie sa plusy i minusy??no i jakiej firmy-avent , medela czy tomme tippee?? jak dla mnie to za duzo tego wszystkiego i kompletnie nie wiem na ktory sie zdecydowac...moze wy macie juz jakies doswiadczenie w tym temacie i mi pomozecie:-)
 
reklama
Do góry