reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG, czyli jak dochodzą nasze ciała i psychika po porodzie, baby blues itd.

kasia ja miałam rozpuszczalne 3 szwy w 2 porodzie i z dziadami męczyłam się ponad miesiąc! więc teraz zażądałam tych nierozpuszczalnych i położna w 2 tyg mi je wyciągnęła i po kłopocie ;-)
 
reklama
ja już jestem po wizycie kontrolnej, wszystko na swoim miejscu i połóg zakończony;)
teraz cytologia za pół roku i badanie piersi po zakończeniu karmienia
 
była dziśu mnie położna i powiedział, ze to ze krwawię nie jest normalne i mam zrobic USg, cholera jasna.
 
Ja z kolei nie krwawie ale cos sie dalej ze mnie wydobywa i nie wiem czy to normalne ponad 6 tygodni po porodzie;/ od karmienia z kolei piersi bolą, tam na dole tez jeszcze jest takjak przed porodem i myle ze juz nigdy nie bedzie:( do tego nie ma na nic czasu, nawet wlosow nie mam kiedy poczesac, czasami lapie takiego dola ze tylko schowac sie w kacie
 
Pauletta mija mi w środę 6-ty tydzień od porodu, tylko, że u mnie jest tak , że jaj już miałam 2 tygodnie czyściutko i po 2ch tyg. nagle świeża krew się pojawiłą i to w sporej ilości....teraz niby jest lepiej, poczekam i zobaczymy co będzie , jeśli znowu coś zacznie lecieć to zrobię to USG. I nie łąm się, ba ja też mam koło ratunkowe zamontowane na stałe do brzucha i pomarzyć tylkoi mogę ubraniach sprzed ciąży :) 8 kilo na plusie i apetyt niezwiastujący ich utraty :)))) Dziewczyny ważne, że dzieci zdrowe a utrata kilogramów to już pikuś! rosły nam te tyłki przez 9 miesięcy więc dajmy im trochę czasu na powrót do stanu normalności:tak:;-)
 
Ja jestem juz 7 tygodni po porodzie i mam zoltawe odchody. Ginka stwierdzila ze to dobrze i jeszcze potem moga byc biale.
 
Dziewczyny czy wy tez macie takie problemy z kupa? ja peklam az do pupy i zrobienie kupy to dla mnie koszmar normalnie mam wrazenie ze mam za mala dziurke i mnie rozrywa i krew sie leje, czy powinnam przed stosowac jakies czopki, czy to pomoze?
 
reklama
Do góry