reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

położenie mednicowe

Dołączył(a)
4 Listopad 2020
Postów
6
Cześć,

mój maluszek od początku ciąży ułożny był w pozycji główkowej.
Na USG połówkowym okazało się, że zmienił pozycję na mednicową i tak trwał do ok. 28 tygodnia, Nastepnie kolejny obrót do pozycji główkowej i już myślałam, że będzie spokój, az w 34 tc znowu jest ułożony mednicwo. Czy to możliwe aby jego pozycja zmieniała się co kilka tygodni? I co teraz....myślicie ze jest jeszcze szansa na obrót?
 
reklama
Teoretycznie jest, ale coraz mniejsza
U mnie ulozenie z glowkowego w 30 tygodniu zmienilo sie na miednicowe i tak zostało to 37 tygodnia w ktorym miałam cc ze wzgledu na małowodzie
Ale w szpitalu polozne opowiadaly ze byla dziewczyna co przyszla ze skierowaniem na cc bo polozenie miednicowe i w dniu cc okazalo soe ze dziecko sie obrocilo i idzie na naturalny
 
Ja byłam w szpitalu na obrocie zewnętrznym ze względu na ułożenie pośladkowe. Razem ze mną były też dwie inne dziewczyny w 37 tyg i u nich się okazało, że dzieciaki zmieniły pozycje :) także jest to jak najbardziej możliwe :)
 
Do góry