reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położenie płodu.

Kiciusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Lipiec 2019
Postów
170
Dlaczego dziecko najpierw było główka w dół, a teraz na ostatnim USG wyszło poprzecznie? Co na to wpływa? Czy okręcie się? 28 tydzień. Czy to niebezpieczne dla dziecka?
 
reklama
Dziecko moze zmieniać wiele razy pozycje bo ma jeszcze miejsce, moje było ciągle głowka w górze i obawialam się że do, porodu się nie odwróci ale po 33tc główka w dół już była i tak już została, wiadomo niektórym się odwraca dziecko przed samym porodem ale to już marne szanse bo na prawdę jest ciężko za mało miejsca.
 
U mnie 4 ciąża i dwie były cały czas główką w dół, jedna miednicą w dół (a odwróciła sie główką w 39 tc) A teraz do 23 tc była główką w dół i już sie cieszyłam ale właśnie w 23 tc się odwróciła i do tej pory (27 tc) ma w nosie moje prośby. Trochę mnie to niepokoi, ponieważ nie chcę CC, a dwa razy mieć takie szczęście, że sie dziecko odwróci na koniec to pewnie zbyt wielka nadzieja.
W każdym razie nie jest to niebezpieczne dla dziecka.
 
Do góry